Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 14 hónapos...

Mitől lehet, hogy 14 hónapos kislányom a délutáni alvásnál többször is felébred? Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Délután kettő és fél órát alszik, kb 40 perc után ébred, aztán áll az ágyában és sír. Ha vissza tudom fektetni, akkor alszik tovább ha nem, kiveszem és rajtam alszik. Visszateszem újra az ágyába, és egy idő után ugyanez folytatódik. Van, hogy 4x is felébred. Az éjszakát nem mindig alussza át, de ha felsír átmegyek hozzá rögtön visszaalszik.
2010. febr. 22. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is pont ezt csinálja, ha alszik két órát minimum kétszer ébred, bemegyek kiveszem és már alszik is tovább, és vagy sikerül lerakni vagy nem. Éjszaka is sajnos ez van 11 hós múlt és még egy éjszakát sem aludt végig, egy jó ideje éjjel is percre pontosan óránként kel, de akkor legalább vissza tudom tenni aludni (egy órára).
2010. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, de 18 hós lányom franciaágyon alszik napközben. Otthagyom miután elalszik, de egy óra múlva már tudom, hogy vissza kell mennem, mert ébred. Ha ott vagyok visszaalszik még egy órára, ha viszont nem akkor kislattyog és már nem lehet visszaaltatni. az éjszakát nyolc hós korától nem alussza át. Kiságyban alszik el, de ébred hajnalban és csak mellettünk alszik vissza, de az is előfordul, hogy így is forgolódik és sír két órán keresztül. Én sajnos még nem találtam rá megoldást.
2010. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor jön a kislányom valamelyik foga, akkor minden nappali alvása - kiságyban - ilyen... Alszik 15 percet majd sírva ébred. Már meg sem próbálom az ágyat. Kitettem az erkélyre babakocsiban, elringattam és 2 és fél órát aludt
2010. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor talán egyszer megtörik a jég. A babakocsiban csak úgy alszik, ha közben tologatom, talán, mert alapból hason vagy oldalt alszik egyébként.
2010. febr. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!