Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 14 hónapos...

Mitől lehet, hogy 14 hónapos kislányom hetek óta az éjszakai és délutáni alvásoknál nagyon "anyás"? Egyébként nappal nem.

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond, egyszer kelt éjjel enni és vissza is aludt az ágyában. De már hetek óta nem alszik vissza, csak akkor, ha rám mászhat, vagy a fejét belém fúrhatja és közben fog a kezecskéivel. A délutáni alvásnál is van, hogy fél óránként ébred és vissza kell altatni, mert nagyon sír. Az esti altatás is nehezebben megy. Pedig régebben az esti szertartás után csak beraktam az ágyba és elaludt magától. Most meg van hogy fél órát is-órát is altatni kell. Elképzelhető, hogy egyszercsak minden visszaáll? Vagy már nem?
2009. nov. 5. 14:11
 1/3 anonim válasza:
Nem kell attól tartani, hogy örökre ezt fogja csinálni. Most ilyenje van majd elmúlik. Örülj neki, hogy ragaszkodik hozzád, mert ha már oviba fog menni ,akkor meg már közel sem lesz olyan. Én is így voltam a gyermekemmel.Nincs itt semmi gond.
2009. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, én csak arra lennék kiváncsi, hogy változott-e a helyzet, mert az én 14 hónapos kislányomnál is ez van.
2010. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, az "anyásság" elmúlt. De az esti altatás még mindig legalább fél óra :D
2010. márc. 10. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!