Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem aggaszt, hogy...

Titeket nem aggaszt, hogy unatkozik a babátok?

Figyelt kérdés
16 hós kislányommal annyira menetrendszerűek a napjaink, hogy attól tarok, unatkozik szegénykém. Játszani nem nagyon tudok vele, pár másodpercnél tovább nem érdekli semmi. Tudtok valamit ajánlani?
2010. febr. 20. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlani sajnos nem, csak az együttérzésemet... 1 éves a kislányom, és mint a Messiást, úgy várom a tavaszt, hogy többször, többet le tudjunk menni. Sokszor úgy érzem, látványosan unatkozik, és én nem vagyok neki elég. Már a játékait is megfeleztem, próbálom cserélgetni, de ez sem jó. Most ráadásul pár napja csak alig mentünk sétálni is, mert vagy én voltam olyan náthás, és nem éreztem jól magam, vagy az eső ömlött. Ilyenkor még rosszabb. Szerintem tavasszal, nyáron sokkal jobb lesz!
2010. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos,még szerencsére ilyen nincs,de ha látom,hogy kezd nyűglődni,egy kis bújócskával mindig fel lehet dobni.ilyenkor neki állunk itt ott elbújni,majd megtalálni egymást,most már hogy megy igy fogócskázni is szoktunk,de amikor mászott is csináltuk.vagy olyat is szoktam csinálni,hogy eldugok egy tárgyat,úgy hogy ő lássa,és nagyon örül amikor megtalálja.pl letakarom egy kendővel,és amikor lerántja a kendőt,nagy az öröm.be szoktam tenni a Halász Judit dvd-t,azon is jokat táncolunk,éneklünk,tapsolunk.Ha látom hogy átesett ezen a nem tudom mit csináljak dolgon,akkor folytatom amit csináltam.
2010. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves de már párszor tapasztalom hogy unatkozik. Ötletet már én sem tudok adni, mert kifogytam belőle én is, de a tavasz lehet a gyógyír erre. Legalábbis én mindennél jobban várom már.
2010. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 15 hónapos,de sosem unatkozik:)

Mindig ott van ahol én,"segít" a konyhában,a fürdőszobában,ha engem megun,akkor megy és szétpakolja a játékait,könyveit,ha leülök picit rögtön ott van az ölemben és naponta 5x-6x olvasni kell neki,szóval egész nap tesz-vesz,pakolászik.


Pár napja véletlenül hozzá került egy ásványvizes kupak,azóta azzal játszik,eldobja utána megy ,nem mintha nem lenne ezeregy játéka:)

2010. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kislányom 18 hós, ő sem unatkozik, könyvekkel nagyon jól le lehet kötni a figyelmét. Sokat fogócskázunk, van 2-3 lufi felfújva, azokat kergeti, cipőt adunk a babára, bent motorozik a lakásban, mert kint még szutyok az idő.

Rajzolunk sokat, zenét hallgatunk, közben ő táncol vagy legozunk. Most a legújjabb, hogy olyan felsőt adok rá, aminek van zsebe és oda gyömöszöli be ami éppen a kezébe akad. Vagy adtam a kezébe olyan tükröt, ami kicsi és nagyon biztonságos a kerete szóval nem tudja magát sehogy sem megvágni. Abba belenéz és azt kukkerolja, h mi van mögötte. Vagy mondom neki, hogy a hűtőmágneseket pakolja bele a szűrőbe. Nagy örömmel megteszi aztán vesz egy kanalat és elkezdi kevergeti miközben engem néz, h mit szólok hozzá. Aztán megkérdezem, h főzől? és elkezd vigyorogni.


Remélem adtam néhány ötletet.

2010. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ut. vok.

Szoktam vinni vásárolni a kiscsajom és utána még nem jövünk haza, hanem még teszünk egy sétát bent a bevásáróközpontban a butikok előtt. (pl dunakeszi Auchanban)

2010. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!