Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat es fel honapos babatok is...

Hat es fel honapos babatok is unatkozik neha?

Figyelt kérdés
Evesek kozt ezt csinaljuk:kisagy,pihenoszek,nagy agy vagy foldre leteritett takaro vagy jatszoszonyeg viszont egyre jobban igenyli hogy mellette legyek,ha nem lat elkezd sirni.
2010. febr. 19. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk igazából majdhogynem csak reggel van el egyedül a nagyágyban,míg én csinálom magunknak a reggelinket. Ez kb fél-háromnegyed óra. Addíg eljátszik egyedül,meg sikongat,meg ilyenek...:) Aztán már szól,hogy jó lenne,ha kivinném magunkhoz..:)

Majd napközben két kaja közt nálunk is kb az van,mint nálatok. Kiságy,nagyágy,kanapé,játszószőnyeg,hinta,hordozó.. Egyenlőre ügye ezek jöhetnek szóba...Ja meg persze a két kezem is...:) Mi szoktuk nézni az autókat is az ablakból,meg tükrözni,meg mindenféle veszélyes dolgot csinálni....-ez alatt azt értem,hogy mondjuk ülök a kanapén,felhúzom a térdem,és ráültetem a tetejére,amitől ő lesz a legnagyobb a világon...:) Meg majdnem leesőset is szoktam játszani vele,ami úgy működik,mintha ringatnám,de közben játékosan úgy csinálok,mintha elejteném,amin nagyokat kacag...:) Ha meg apa itthon van,ő még a nyakába is szokta venni,amit nagyon élvez a kis Mancókánk...Jól kapaszkodik apa hajába...:)

Mostanában volt,hogy elvolt egyedül is egy kis ideig,de mindíg az volt a vége,hogy anya...!!! hol vagy??? Gyere csak ide...!!! :) Ma pl mosogatásnál volt az,hogy 3-szor is bementem hozzá a szobába,mert ő a kiságyában volt,és nagyon nem kötötte le most a játékai... A szőnyegén még ma el is volt egy darabíg,míg eszébe nem jutott,hogy hoppá...én éhes vagyok..! A hintájában is eljátszadozik,de aztán tolja ki magát úgy,hogy lelóg a földre a lába.... Ma jól le is fényképeztem,hogy milyen egy rosszaság....! :)

Szóval ne aggódj! Nem vagy ezzel egyedül!!! :)


Üdv.,egy 6.5 hónapos(+4 napos :)) gyönyörű kislány anyuja :)

2010. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokszor lelkiismeretfurdalasom van amikor magara hagyom de akkor nem lesz semmi csinalva a hazban,igy is a minimalis takaritas van es fozes,szerencse hogy a ferjem rengeteget segit,sokszor este o foz meg hogy napkozben ne legyen annyi melom,mert van egy iskolas gyermek is...
2010. febr. 19. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok (hátha addíg lesz más is....:))

Én ha mondjuk "esetleg" főzök :) , akkor beteszem a kocsiba a hordozóját,és ott van mellettem addíg...Általában az a vége,hogy elalszik ilyenkor,mert hát nem 2 perc megfőzni ügye,azt meg nem akarnám,hogy addíg bőgjön,míg én kész nem vagyok...Ha meg mondjuk teregetek és nincs meg magában,akkor is ugyanez a felállás..behúzom magamhoz a fürdőbe,és úgy teregetek,hogy addíg mondjuk megkap egy olyan dolgot,amit amúgy nem igen...(mondjuk egy betétemet,ami zacsiban van...-most lehet hogy ez furcsán hangzik,de imádja,mert tök jól zörög,meg jól meglehet rágcsálni,és ha sikerül neki esetleg szétszedni,az meg külön öröm....:)-)

Szóval engem nem érdekel,ha valaki azt írja itt sok mindenre,hogy hagyd nyugodtan,hagy sírjon,majd megunja...

Most komolyan...? Meddíg tart odahúzni magunk mellé? Ő ettől nyugodtabb,és ott is tud játszani,nem? Vagy odatenni a hintáját a konyha elejébe... Mondjuk nekünk van ilyen falra akasztós rugós hintánk is,de azt meg ha megunja nem olyan egyszerű abból hipp-hopp kivenni,mikor mondjuk dzsengás a kezem....:)

2010. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mindíg az első vagyok....:)


Azt nem írtam,hogy én pl úgy szoktam porszívózni is,hogy kenguru fel,és a gyerek rajtam van...Ő meg tök jól elnézeget közben,meg megakarja ő is fogni a porszívó nyelét,amit persze nem szabad neki...:)

Most amúgy itt van mellettem a kocsijában a hordozójában,mert épp ott aludt el,és a biztonsági övével babrál....:)

Szóval nagy melóban van...:)

Na de megyek is,még lehet,hogy írok ide neked,de most szerintem mindjárt éhes lesz a nagy munka után,és reszelek neki egy kis almát,mert elfogyott a babakaja....:)

2010. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!