Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki amazonas carry...

Használ valaki amazonas carry baby -zipzáros- hordozókendőt?

Figyelt kérdés

sziasztok! ha valaki használ, vagy próbált, látott már ilyet, kérem írja le a véleményét! lehet újszülöttet is belerakni? egyszerű felvenni? nekem az egyszerűség nagyon fontos lenne, mert két kicsivel kell boldogulnom autóból kiszállva.

Köszönöm a segítséget!


[link]


2010. febr. 19. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van ilyen csak kék színben. Ha gondlod elküldöm neked, valamit küldesz cserébe érte. Lányom nagyon hasfájós volt, ebben cipeltem ha ébren volt ha aludt, 3hetes korától egészen 5hónapos koráig. Írj privit ha érdekel.
2010. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van.Bevallom én nem szerettem,mert olyan furcsán volt benne a lányom.Sztreccses anyagú én mindig úgy éreztem nem tartja biztonságosan a babámat.Bár künnyű felvenni,kicsire össze lehet hajtani,én nem kedveltem.Kb 3x próbálkoztunk vele,most ott porosodik a szekrényben.A mei-tai viszont nagyon jó és a lányom is imádja,igaz ez csak 4 hónapos kortól használható.

2010. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. febr. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!