Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől köhöghet? AGGÓDOM! 4,5...

Mitől köhöghet? AGGÓDOM! 4,5 hónapos a lányom. Nem taknyos, nincs láza, jókedvű, mosolyog, csak olykor olykor köhög kicsit. Nagyon sok a nyála, lehet hogy azt nyeli félre? Tüsszög is, de újszülött kora óta tüsszög, ez normális.

Figyelt kérdés
Én meg vagyok fázva, de csak a torkom fáj és már kifele megyek belőle. De a lányomért nagyon aggódom, nem tudom mitől köhöghet. Nem vészes, de azért aggaszt. Most adtam Neki stodalt. Hívjam ki a dokit holnap? Levinni nem akarom a rendelésre, mert nem kell, hogy mást összeszedjen.
2010. febr. 18. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire aggódsz, elvihetted volna már dokihoz, és nem kéne aggódnod! De szerintem nincs rá okod, főleg ha jókedvü, eszik, nem hiszem, hogy baja lenne.
2010. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém gyakran köhécselt amikor elindult a foga, mert ömlött a nyála, és lelkesen nyeldekelte, emiatt volt. Ha jókedélyű, és nem tűnik betegnek, akkor lehet nálatok is csak a nyál miatt megy a köhécselés.
2010. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is vagy a nyálacskája megy a torkára, vagy még egy lehetőség, hogy száraz a levegő a lakásban.

Tüsszögni szerintem minden baba tüsszög nekem azt mondták azért mert az orra "tele van" hiszen ő nem tudja kifújni, ha szükséges.

2010. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Rengeteg a nyála, remélem hogy tényleg csak ezért köhög.
2010. febr. 18. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos csak a rengeteg nyál miatt.Nálunk is ez van.
2010. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hallott valakit köhögni, és utánoz. Az enyém ezért köhögött ennyi idősen!
2010. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha biztosabb választ akarsz kapni, hívd fel a védőnőtöket és megmondja hogy mi a helyzet hiszen ismeri a babócát, biztosabb tanácsal el tud látni. Én úgy gondolom h a száraz levegőtől is köhöghet.

üdv. 21 s kislány anyukája

2010. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát ma felhívom a dokit, mert reggel is köhög, és éjjel mikor fent volt is köhögött. :( Persze éjjel nem sokat.

Köszi a válaszokat.

2010. febr. 19. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!