Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Forever Belly nektárt...

A Forever Belly nektárt hogyan kell adagolni ha gyereket szeretnénk? Miben segít ez a termék?

Figyelt kérdés

#aloe #forever berry
2015. ápr. 3. 13:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

ma 00:02

Óóó hát persze, mert az teljesen kizárt, hogy te tévedsz. Áááá az lehetetlen, ugye???? :D:D:D


Most hirtelen csak ezt találtam, de ha kell keresek még okoska.

[link]


[link]

2015. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

Hű, de indulatos lett valaki. Látom tyúkszemedre léptem. Hiába pénz beszél..

Attól még, hogy valaminekl fitoösztrogén tartalma van (amit a hivatalos gyógyszerkönyv nem tartalmaz az aloeval kapcsolatban) nem jelenti azt, hogy az ezer okú meddőséget gyógyítja! Sőt még azt sem, hogy a petefészek hormontermelésére befolyásoló tulajdonsággal bír. A szója az egyik legmagasbb fitoösztrogéntartalmú növény, mégsem alkalmazzák a meddőségre.

Attól még, hogy orvos valaki, nem jelenti azt, hogy ért a gyógynövényekhez:)

Pechedre előző jó darabig benne voltam az FLP-ben, sok forgalmazót ismerek, sőt sokkal magasabb rangú emberekkel is barátságban vagyok.

Azt is láttam, hogy mennyi hazugság jelenik meg erről a termékről, mert valakiknek nincsen határ, ha pénzről van szó.

Ez a termék nem gyógyszer, mégcsak nem is gyógyhatású készítmény, hanem élelmiszer. Sok jó hatása van,

bár azt tudni kell, hogy nincs a világon az a fajta standardizálási technika, ami ugyanazt a hatást adná vissza, mint a friss növényi hatóanyag.

A Berry az áfonyalé miatt több, mint a hagyományos gél. De ez a koncdntráció nem elégséges a hólyagproblémák kezeléséhez.

A meddőség, mint írtam sokkal összetettebb probléma, mintsem egy gyógynövénnyel kezelhető állapot. Ha bármire javaslunk egy növényt, tudni kell, mi az alapprobléma. Mit gyógyítasz? A meddőség oka lehet a pajzsmirigyproblémától kezdve az inzulinrezisztencián át, a spermiumok működészavaráig sok minden.

Ahhoz, hogy kijelentsük egy szerre, hogy az adott problémát gyógyítja, rengeteg valid kutatásra és bizonyításra van szükség.

OLyan nagy szavak, hogy "tisztítja" a szervezetet, "erősíti az immunrendszert" nem jelölnek semmilyen konkrétumot. Egy korrekt szakember ezt konkretizálja megfelelő kutatási eredmény birtokában.

2015. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ennek a sok bla-blának semmi köze nincs ahhoz amit linkeltem. Én arra válaszoltam amit te állítottál. Erre totál mást hordál itt össze. Gratulálok!!
2015. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha meg már szakértő. Akkor Dr Kerekes László. Ahhoz képest te baromi messze vagy. Igaz már nincs az FLP-nél érdekkülönbségek miatt. Egyik cég sem tolerálja azt, hogy több cégnél tarson valaki előadást. De ez lényegtelen is. A lényeg, hogy volt szerencsém vele hosszan beszélgetni. Na az ő tudásához képest a tiéd messze elmarad.

Inkább hallgatok olyanra aki valóban ért is hozzá és nem valami gyorstalpalót végzett. Köszi, inkább menj és bújj el. Hogyha azt sem fogtad fel, hogy mit írtál és hogy mit válaszoltam rá.

2015. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%

Igen linkeltél egy olyan oldalt, ahol azt állították, hogy az aloénak fitoösztrogén tartalma van és ezáltal befolyásolja a hormonműködést. Már a fitoösztrogén tartalom kimutatására sem láttam eddig hiteles forrást, pláne a kutatásokra, melyeket a hormonrendszerre gyakorolt hatást vizsgálták. Állítani bármit lehet.

A "lehetséges" és a biztos között van különbség.

Továbbra sem értem azt az arroganciát, ami jön a válaszaidból. Forgalmazó vagy? Engem meggyőzni csak hiteles forrás megadásával tudsz, ahol valós kutatási eredményeket közölnek vizsgált és kontroll csoporttal. Természetesen én sem tudok mindent, de meg tudom különböztetni a valós háttéranyagot a fikciótól. És ezt teszi egy normális orvos is, akinek fontos még az esküje és nem a pénzt akarja gátlástalanul hajkurászni az átvert emberektől.

2015. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
Miért kellene elbújnom? Azért mert le merem írni a véleményemet? Nem ismerem az általad linkelt orvost. Te pedig engem nem ismersz.
2015. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%

40 fős mintával végezték a kísérletet a második linked alapján.Egyedül az ösztrogénszint emelkedését tudták kimutatni. Ennek a további hatása nem ismert.

Jó lenne, ha ismert lenne a vizsgált csoport összeválogatási szempontja és jóval több lenne az esetszám.

A magasabb ösztrogén szint pedig nem jelnti azt, hogy javíul a teherbeesési ráta. Ld pl japán nők, akik a tofu által rengeteg fitoösztrogénhez jutnak.

2015. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!