Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Forever Belly nektárt...

A Forever Belly nektárt hogyan kell adagolni ha gyereket szeretnénk? Miben segít ez a termék?

Figyelt kérdés

#aloe #forever berry
2015. ápr. 3. 13:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egyébként meg annyira alacsony az áfonya tartalma, hogy ennek nincsen terápiás hatása sem.
2015. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Akkor bizonyára azért számolnak be a nők arról, hogy a húgyhólyag fertőzésük elmúlik.

Az meg külön szomorú, hogy neked állítólag fitoterápiás vizsgád van és mégsem tudod, hogy a vörösáfonyának semmi köze a látáshoz. Az a feketeáfonya ami a látásra jó.

2015. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Amennyiben a Berry vörösáfonyát tartalmaz megfelelő koncentratumban, valoban jo a holyaghurutos panaszokra, de leginkabb a megelőzésében. Fejből kellene tudnom, hogy a melyen tisztelt termék vörös es nem feketeafonyalet tartalmaz? A korábbi válaszoló aaltal linkelt összetétel ezt nem részletezi. De kötözködj csak nyugodtan..a vörösáfonya sem való meddosegi problémára.
2015. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szia!Mióta próbálkoztok a babával? Ha már hosszabb ideje nincs eredmény, akkor érdemes kivizsgáltatnotok magatokat, hogy célirányosan lehessen bármit ajánlani.Több oka is lehet az eredménytelenségnek. Érdemes kitisztítani, méregteleníteni a szervezeteteket, majd feltőlteni vitaminokkal, ásványokkal.Ebben a Berry Nektár és még pár gyógynövény segíthet.Erről nemrég találtam egy jó gyermekorvosi előadástA Berry NectarAz aloe vera, így a Berry Nectar is közel 240 féle hatóanyagot, összetevőt tartalmaz amit meg lehet találni a neten.
2015. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Szia!


Mi 6 évig próbálkoztunk, és 5. év után az orvosok azt mondták semmi esélyünk. Ekkor fordultunk a természetes anyagokhoz.


A feleségem a következő készítményeket fogyasztotta, velem együtt.

- Berry Nektár /Napi 1 dl fejenként/

- Royal Jelly /3*3 db fejenként/

- Multi maca /3*2 Db fejenként/


Ezek a készítmények többet tudnak csak nagyon jó mondatokat írok.

A Berry nektár kitisztítja a szervezetedet.

A Royal Jelly erősíti az egészséges sejteket, elősegíti, hogy sejtszinten minden a legnagyobb rendben legyen.

A Multi Maca elősegíti a peteérést, és javít az ondó minőségén.


Igaz, mindenképpen kérj tanácsot egy olyan orvostól, aki használja is a Forever cég termékeit. Csak az tud számodra tanácsot adni, aki nemcsak hallott valamiről, hanem a betegei számára is ezt javasolja.

2015. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
39%
Ezek professzionális hatásmechanizmus leírások voltak. El vagyok ájulva! Mindenesetre sok sikert! A placebo hatás csodákra képes, ez az egyetlen tény ebből a sok rizsából!
2015. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

ma 17:19

Te nagyokos. Tudod te, hogy mi az a fitokémia, vagy a hatóanyag kutatás??? Gondolom, hogy nem, mert túl "okos" vagy hozzá. De kéredezz meg egy gyógyszerészt vagy egy hozzáértő (ez fontos, mert a legtöbbje is hülye hozzá) orvost. Aztán hajrá okoskodj tovább, mert ennyit tudsz.

2015. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%

Lehet hogy rossz FLPsel volt dolgom, mert annyi badarságot hordott össze a nő, hogy már fájt hallgatni.

Sokkal olcsóbban kijövünk, hogy van itthon pár aloe vera, a gyümölcsöket meg megtermelem, megveszem.

A barátnőid meg a pasijuktól estek teherbe, nem ettől a cucctól.

2015. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Azért nem szerettem volna vitát szítani a kérdésemmel. Első babánk 4 hónap alatt fogant meg most 3 hónapja próbálkozunk,teljesen egészségesek vagyunk. Csupán szerettem volna,ha valami vitamint kap a szervezetünk és kiváncsi voltam ennek a nektárnak van-e pozitív hatása a petefészek műkdésére stb,vagy csak egy általános vitamin,mivel több helyen olvastam,hogy ajánlják babavásár előtt,és segít azoknak is,akik nehezen esnek teherbe,no én nem ezek közé tartozom remélem. Viszont nem gondolom azt,ha valaki ír egy negatív véleményt,akkor azt ne lehetne intelligens formában leírni, hogy " nekem sajnos nem vált be, nem hiszek benne,de majd mások is nyilatkoznak róla" vagy valami hasonló,nem kell mindjárt lehurrogni a készítményt,nyilván mindenkinek lehet véleménye. Mondjuk én elsősorban azoknak szántam a kérdést,akik tudják az adagolását, és tudnak abban segíteni,mire való. Köszönöm,és kerüljük el a felesleges vitákat..
2015. ápr. 4. 22:32
 20/27 anonim ***** válasza:
Sem az afonyanak sem az aloenak nincsen hatása a petefészek hormontermelésere. Ami mast állít hazudik!
2015. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!