Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, hogy altatja 10 hónapos...

Ki, hogy altatja 10 hónapos babáját? Hogyan tudnám leszoktatni a kézben alvásról?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy mi társas házban lakunk és hát nem tudom csak úgy betenni az ágyába pedig hát ez lenne a megoldás.Nagyon ragaszkodó lett a kicsim.Ha éjszaka felkel nem tudom betenni az ágyába mert egyből kinyílik a kis szeme,végül köztünk alszik.
2010. febr. 17. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi születése óta a kiságyban altatjuk, ez persze a kérdésed második részét nem válaszolja meg, mert ilyenkor már nagyon is jól tudja, mit tehet meg veled. Azaz vagy új rendszert vezetsz be, és kitartó vagy, vagy marad igy, és majd kinövi. Egy biztos, ha az átállást választod, nem lesz csönd egy darabig az elalvások előtt...
2010. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az első perctől kezdve a kiságyában altattam. Pici korában persze volt, hogy éjszakákat volt fent, mert fájt a hasa, vagy csak egyszerűen nem volt álmos, de akkor se fektettem közénk, inkább sétáltam vele fel s alá, vagy betettem a hintájába. Mostanában előfordul, hogy éjjel felkel inni és nehezen alszik vissza, de akkor kicsit felveszem, megölelem, puszilgatom, majd visszateszem az ágyba, beteszem mellé a micimackóját és a nyusziját, majd otthagyom. Nagyon ritkán kezd balhézni, mikor kimegyek, de az is csak röcid ideig, 1-2 percig tart és alszik tovább. Eddig 1× aludt velünk, mert jött a foga és nagyon fájt neki és csak mellettem, átölelve tudott elaludni. Most 10,5 hós.
2010. febr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én babám 7 hónapos és a mi problémánk is hasonló volt. Mivel már majdnem 8 kiló, így azt csinálom kb. egy hete, hogy amikor már nagyon álmos, akkor az ágyunkra fektetem, betakarom és melléfekszem, Általában nem tiltakozik, ha mégis akkor csak pár percet sirdogál, ha elaludt beteszem az ágyába. Tudom, ez sem a legjobb megoldás, de legalább nem cipeljük már.
2010. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!