Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsi a Pierre...

Milyen babakocsi a Pierre Cardin ps692TS és a Triton Titi 3in1? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Eredetileg Triton Titit akartam venni, de nem vagyok biztos benne, hogy az anyaga a megfelelő, mert nem igazán vízlepergető, és lehet, hogy könnyen kivásik. Most a Pierre Cardint néztem ki. Szerintetek melyik jó?

Harmadikat csak akkor javasolj, ha Szombathelyen vetted kb. 70-ért és 3 funkciós. köszi!


2008. aug. 26. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik jó, attól függ hová kell.Nyilván nem fogsz nagy zivatarban kocsikázni. Nekem pl. nem lenne jó, mert kicsi a kereke, ellenben könnyű. Mondjuk 70e-ft egy kicsit sok egy babakocsiért, van olcsóbb is ami ugyanilyen jó még Szombathelyen is, de ez a Ti dolgotok. Jó válogatást!
2008. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk a pierre van.Én nagyon meg agyok vele elégedve,főleg azért mert mindent külön lehet felrakni a vázra.Ja és strapabíró nagyon.
2008. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mineket lebeszétek a pierre cardinról,mert állítólag kínai és soka gond vele,mert az igazi elvileg pierre carden,amit itt magyarországon nem lehet kapni.Mi bergont vettünk ami iszonyat kényelmes nagy és szinte nem érzed ahogy közlekedsz vele,pedig fix kerekű,csak kicsit nehéz.csak akkor vegyél ilyet ha nem kell lépcsőznöd vele vagy utazni...
2008. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a második vagyok.Én 4 hónapja nyúzom a kocsit é bizton merem állítni hogy semmi baja.Pedig hidd el nem kímélem.
2008. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!