Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos. Még nem...

Kisfiam 7 hónapos. Még nem kúszik, csak körbe körbe, stabilan sem ül, kitámasztva igan. Forogva gurulva minent elér, amit szeretne. Ez normális?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert itt és sok helyen olvasom, hogy ennyi idős babák már milyen sok mindent csinálnak. Lemaradt? Védőnőt kérdeztem, szte nem kell aggódni
2010. febr. 15. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam holnap lessz hét hónapos és pont ugyanezeket csinálja. Szerintem nincs lemaradva. Azt mondta a védőnő, hogy szépen fejlődik.

2010. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, az én babám is ennyi idős, ő sem kúszik még, ülni ül stabilan de magától még nem ül fel. Forogni sem akar, bár párszor már csinálta de nem gyakorolja.

Én is aggódom néha, de fogd úgy fel hogy sokan irnak ilyesmit hogy ennyi idősen szinte már olvas a gyereke, de még hányan vannak olyan cipőben mint mi? Lehet hogy többen?

2010. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hét és fél hónapos a fiam ő sem akar még kúszni-mászni. kb. 1 hete felült de nem úgy ahogy szoktak mászásból, hanem hasiomból,ahogy mi a felüléseket csináljuk, de stabilan csak 5-10 percig ül.
2010. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem 7,5 honapos a kislányom, nem kúszik, nem tud felulni egyedul, ha felultetem megul egyedul pár percig és ha megunta hanyatt vágja magát. Szépen fejlodik ne aggodj!
2010. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, most megnyugodtam.

Csak hát tudjátok manapság már mindenki "csodagyerek" és, ha valaki nem az akkor jön az aggódás.Köszi még egyszer

2010. febr. 15. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Régen is voltak "csodagyerekek" meg olyanok mint a mieink. Csak akkor nem volt internet, vagyis nem kaptunk ennyi információt más babákról hogy igy össze tudjuk hasonlitani.
2010. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is így haladunk :) A védőnő szerint ez a normális!

Ő azt mondta, hogy átlagosan 8 hónapos korukban ülnek meg a babák. 1 éves korukra szinte minden baba ugyanazokat a dolgokat tudja. A miénkhez hasonlóan fejlődő babák szépen lassan, de biztosan haladnak :-))

2010. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!