Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba szoba dekorációja...

A baba szoba dekorációja milyen nálatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Micimackó volt fent, de mindet letépkedte.
2010. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet. Volt fennt micimackó,csacsi,malacka,stb,a akonyhába a hűtőn is volt nyuszika,mackó,stb,de már csak egyfülü nyul van,fél lábú malacka,meg ilyenek! :-)

De nem baj!!! :-)

2010. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én magam készítettem a dekorációt, mikor még pocakos voltam. Kisállatok, napocska, felhő, virágok ilyesmi.

Az alacsonyabban lévőknek nálunk is befellegzett, de amik fenn vannak, sértetlenek még. :)

2010. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk (még) nincs dekoráció :$ Fehér falak, mert új a lakás, és többször beáztunk, igy még nem mertünk festeni. Mostanában ragasztottunk pár felhőcskét és csillagot papirból az ágya fölé-mellé, most ennyi van :) meg a plüssök. 10 hónapos kisfiú.
2010. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Én is festettem a falra...pont akkor jött be ez a platinum kid festék is jól jött.


egy GokinjoMonogatari című "mese"ből rajzoltam a falra, nekem micimackó nem menő már és túl bugyuta.Ez a lányka pedig divattervező,aranyos,kreatív,hatalmas a szíve lehet tőle tanulni ^^

2010. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)tehát ne a ragaszthatós fal matricákkal próbálkozzak.Vajon drága lehet egy fal festés,úgy értem az interneten sokan reklámozzák magukat akik pénzért vállalják pl. Micimackó felfestését.Van egy nagyon aranyos mese könyvünk,és abból szeretnék egy képet felfestetni,de én nagyon ügyetlen vagyok,nem merek bele fogni.Szépen berendeztem a baba szobát,de a falak csupaszak,csak ez jutott az eszembe.Vagy fel lehet dobni a szoba hangulatát mással is?14 hós a fiam,elegem van a téli bezártságból és szeretnék hangulatot vinni a szobánkba,amíg meg nem jön a Tavasz.
2010. febr. 13. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjem azt mondta, hogy ne vegyünk semmit, majd ő fest. Gyönyörűen fest tényleg. Na, majdnem 2 éves a lányunk, még mindig nem volt rá ideje. Nálunk macis függöny van, az nagyon tetszik neki.
2010. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a praktikerbe vettem falmatricát, 3 kis tündérke, rózsaszín, kék ill zöld ruhában, mellé meg színes kis csillagok vannak, ezzel van körberakva a babaszoba, nagyon szép. A figurák szélei fluoreszkálnak a sötétben.
2010. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!