Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rávezetni, h...

Hogyan tudnám rávezetni, h végig aludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
4 hós babám korábban heti 1-2 alkalommal végig aludta az éjszakát, vagy hajnal 4 körül ébredt fel csak. Továbbra is 20-21 óra között fektetem le este, de 1-3 ó. között ébred, (változó, és 30-160 ml tápszert is megeszik (ez is mindig más). Nincs két egyforma egymás utáni éjszakánk. Mitől lehet ez?
2010. febr. 12. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
húhúúú...ők még változnak e téren.Fogzás alatt kelhet még akár 4x-5x is.
2010. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9 előtt ne fektesd le,és éjjel ne adj neki tápszert,legfeljebb teát.Ha sír,akkor ne vedd fel.Néhány nap múlva visszaáll az alvásra.Hacsak nem akarod,hogy még hónapok múlva is felkeljen minden éjszaka.
2010. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg a suttogós álometetést. azaz: 8kor megkapja az adagját, aztán még besunnyogsz hozzá este 10-fél 11 felé, adsz neki még egy adag tápszert. félálomban lesz a baba, nem fog felébredni. iszik még amennyit bír, aztán szép óvatosan visszarakod. garantáltan nem fog 1kor felébredni.

noj

2010. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1,vagyok

Én is alkalmazom a 11 órai álometetést,de most mégis felébred egykor enni.Ha nincs fogzás,akkor nyilván nem.

2010. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez az álometetés nem vált be, egyszerűen nem tudtam a cicim beletuszkolni a szájába, annyira bealudt.

Az jött be nekünk, hogy este megetetem, majd egy óra múlva mégegyszer. Általában nem szokott a két evés között aludni, max. elszunyókál.

2010. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az álometetést én is próbáltam de csak annyit értem el, hogy kicsivel később kelt fel de felkelt.

Sajnos az enyém még mindig ébred 2x-3x.

2010. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor lehet, hogy csak nálunk működött. 6 hetes korától átaludta az éjszakát, egyben 11 órát. az álometetést szerintem olyan 4,5-5 hónapos korában hagytam el. most 10,5 hónapos, és még mindig alszik mint a nap. pedig én ennek a módszernek a számlájára írtam a sikert (legalábbis a felét:)), ezek szerint csak szerencsém volt. :)

noj

2010. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az álometetés nekem sem jött be, nem tudtam bepaszírozni a szájába a cicimet, ha meg igen, alig evett és bealudt rajta. :))

Én napközben tömöm meg jól. Megkapja azt az adagot amennyire szüksége van, így éjjelre eltelítődik (akkor emészt) és nem kell fel enni, mert nem éhes. Ezt a dokim ajánlotta. Így 9-hajnali 6-ig alszik, akkor cici és visszalasik még 8-ig.

Ja és amikor leszoktattam a felkelésről akkor én is csak vizet adtam neki, mert 1-2 napig megszokásból kelt fel, de nem volt éhes. Ivott, aztán megölelgettem és vissza az ágyba. a 3-ik naptól már nem kelt fel éjjel.

4 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2010. febr. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!