Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kislányom hirtelen...

15 hónapos kislányom hirtelen megváltozott! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Eddig aludt napközben kb.2-3 órát is éjszaka meg 12-öt.Már 3 napja nem alszik napközben csak 1 órát.Estefelé már nagyon nyügős és hisztis mert álmos de nem akar aludni.Lerakom és másfél órán keresztül dobálja magát a kiságyban.Hajnalban is előbb kel és nagyon éhes utána már csak délután alszik.Ami nem lenne gond de én látom rajta hogy nagyon fáradt.Ezenkivül iszonyú hisztis lett! Már nehezen birom idegekkel!Szerintetek ez lehet az időjárástól?Nem fogzik ez biztos.Másnál is előfordult ilyen? Adjatok tanácsot!Köszönöm.
2010. febr. 12. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

igen!

az én 17 hónapos babám ugyanezt csinálta kb. 5 napig(de ő nem dobálta magát)

a délutn i alvása lerövidült 2,5 óráról 1 esetleg 1,5 órára.

az éjszakai 12 óra is rövidült 10-11re.

kb. 5 nap után visszaállt, és tegnap már megint ugyanolyan volt, mint régen.

mivel az enyém sem fogzik most, én is az időjárásra fogom:)

2010. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tuti az időjárás a hibás. Az enyém (15 hós) tegnap már 6-kor felkelt. Ma pedig még mindig húzza a lóbőrt. Egyébként 7 körül szokott. A hiszti nálunk is most kezdődik... Még bírom. :D Tegnap hajnalban szintén "dobálta magát", de nehezen visszaaludt. Nálunk a vacsi nem kell neki este, de éjfél körül persze éhes. Esetleg nem most kapta a 15 hós oltást? Az én leányzóm hétfőn kapta és szerintem az is dolgozik a szervezetében. És front is van tuti! Kitartás! És írd meg légyszi mi lett!
2010. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De kedden kapta meg a 15hós oltást!Erre nem is gondoltam...

Jaj,de jó ha csak az időjárás.Akkor nemsokára talán minden a régi lesz:)

2010. febr. 12. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
az én lassan 14 hósom is a napokban kezdte ugyanígy a hülyéskedést az alvással. de ő nem kapott oltást. :)
2010. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!