Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki ismeri ezt a könyvet?

Ki ismeri ezt a könyvet?

Figyelt kérdés
A címe "A szükséges szeretet" nagyon érdekes könyv:-)Viszont elbizonytalanított a hagyom sírni módszerrel. Azt írja a szerző, hogy ha most hagyjuk a piciket(hagyjuk magában sírni)akkor nagyobb korban nehezebben tudja kezelni majd a stresszt és hajlamosabb lesz a depresszióra, öngyilkosságra. Olvasta valaki?
2010. febr. 12. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam, de soha nem hagytam sírni egyiket sem. Nem volt szívem, pedig anyukám mindíg mondta, hogy ez így nem lesz jó, mert elkényeztetem. Lehet, hogy ez egy picit igaz, de soha nem tudtam otthagyni úgy, hogy sír, és nem bántam meg!!!
2010. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jajjjj, anyáink! az én anyósom is ezt szajkózza! ha felvesszük, akkor el lesz kényeztetve! dehogy lesz! Pont az ellenkezője! Rengeteg helyen olvastam, hogy azok a babák lesznek pont depisek, akiket hagynak sírni, nem vigasztalják meg őket, azt az üzenetet kapja, hogy nincs, akitől biztonságot kapna!
2010. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó:-) Én is mindig felveszem és nem hagyom sírni:-)))
2010. febr. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!