Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki ismeri ezt a könyvet...

Ki ismeri ezt a könyvet "Biológiai korrepetitor"? Jó könyv attól függetlenül hogy régi?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam itthon, régi kacatok közt és elég jónak tűnik. Az ugye nem baj hogy régi? 1977-ben adták ki, és nem tudom hogy készülhetek-e ebből is (vannak persze újabb könyveim is) az érettségire.


Így néz ki a könyv:


[link]


2010. dec. 11. 01:20
 1/3 anonim válasza:

nem ismerem a könyvet, de az biztos, h túl régi.


a biológiai rendszerezést 2-3 évente átírják, de már csak az egyetemi részletességben mennek bele.


a lényeg, h már túl sok idő telt el, azóta már teljesen más felfedezések és kutatások születtek, amik megváltoztatták a tananyagot, ezért ne használd.

2010. dec. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem megvan ez a könyv (szintén itthon találtam). Arra szerintem jó, hogy "felkérdezze" amit megtanultál, de így konkrétan érettségire nem nagyon készít fel, mert teljesen más típusúak feladatok. De egyébként nem ír olyanokat, amik nem "aktuálisak", esetleg csak máshogy hív egyes dolgokat. Meg úgyis csak tanulás után lehet használni, úgy meg ki tudod szűrni, hogy mi pontos meg aktuális és mi nem.
2010. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is (illetve anyukámnak) megvan ez a könyv, szerintem nem annyira jó.

Ezt viszont érdemes lenne beszerezni:

[link]

2010. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!