Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 9hósan még nem tud...

A babám 9hósan még nem tud kúszni (4kéz-láb), már kezd lépegetni de hason nagyonnem szeret lenni ezért a kúszás sem megy, baj?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Lépeget, de nem kúszik? Hát annyi baj legyen.

De!

Ha hasra teszed, nem feszít hátra? A kezei a feje mellett, vagy a háta mellett? Ha feszít és a háta mellett van, vidd el dévényre, mert kötöttek az izmai, és az nem jó, ha a feje mellett van és nem feszít, akkor hagyd.

2010. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolótól kérdezném, hogy hogy érted pontosan hogy a keze a feje mellett van? Meg azt hogy feszit? Mert az én babám is utál hason lenni, neki is a keze ott van a fejénél de végülis a fél testét emeli vele.

Bocs az offért, ha gondolod válaszolhatsz privátba, csak hogy ne zavarjuk ezt a kérdést.

2010. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baj, ha itt válaszolok, de te írhatsz privit.

Ha úgy fekszik, mintha állna, tehát kéz a test mellett és feszíti hátra magát, az nem jó. Úgy hívják pingvintartás. Nekünk ez volt. Elvittem dévényre és hamar rendberakták. Azt nem tudom, hogy maga a sima feszítés baj-e, de lehet nem árt megmutatni egy dévényesnek. Persze nem tudom. Nem vagyok szakértő. Ártani biztos nem árt. Ha néha elvan hason és a keze a feje mellett van, akkor biztos nem kell.

2010. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!