Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám ma elkezdett...

11 hós babám ma elkezdett sétálni egyedül! Így marad most már?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mostantól járkálni fog, vagy vissza megy mászásba és nagyon ritkán fog csak lépegetni?
2010. febr. 9. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Enyém tegnap volt 11 hós, ha olyan kedve van lépeget, de van amikor mászik.

Van amikor kéri a kezemet és úgy kell vele sétálgatni otthon.

2010. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ez is baba függő!Van amelyik inkább a mászást választja,de általában innentől nincs megállás,és egyre stabilabban fog járni.Gratula!
2010. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam onnantól,hogy elindult már nem mászott. Mostanában szórakoztat minket vele,hogy négykézláb rohangál a szobában,de már 16 hónapos. :)
2010. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. febr. 9. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém is 11 hós és ő is ma kezdett el sétálni! Tegnap még csak egyet-kettőt lépett, de ma már beindult!
2010. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosak,nem?
2010. febr. 9. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:

az én fiam 10 hósan lépkedett oldalra a bútorok mentén, ennek már egy hónapja. egyedül még nem járkál,

de sztem tetszeni fog a kicsidnek a járás és inkább azt csinálja, mint a mászást

2010. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 17 hós, és kb. 2 hete döntött úgy, hogy a kapaszkodás nélküli járással is megpróbálkozik. Imádja, azóta ha ismerős terepen van, és itthon, akkor többnyire járkál, ha nagyon siet, akkor azért még a mászás a tuti. Meg persze idegen helyen is inkább leül, és mászik, csak utána áll fel.
2010. febr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!