Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. év körüli babák anyukái,...

1. év körüli babák anyukái, aki nem adhattok a babátoknak tejes dolgokat, mit estek egész nap? Mit és hányszor eszik babátok egy nap? Mit adtok a tejes dolgok helyett?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Nemigazán értem a kérdésedet. Hogy hogy mit eszünk? Csak a babának kell kerülni a tejes dolgokat, nekem nem. Legalábbis nekem nem mondták, hogy én is kerüljem.
2010. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon pihent, az Ő nevében is bocsi. Az én kisfiam még nincs 1 éves, de már mindent eszik amit mi. Tejet persze még Ő sem fogyaszthat, de hozzá teszem, hogy a habarással készült főzelékeket azért megkóstóltattam vele és semmi baja nem lett. Egy nap 5-ször eszik, de nap közben rágcsál babakekszet, néha egy túró rudit, pufit. Általában naponta kétszer eszik gyümölcsöt- joghurtba keverem, vagy túrós gyümiket csinálok neki- illetve kétszer főtt ételt, estére meg grízt főzök tej helyett vízben, kis kávés kanál cukorral. Ha esetleg arra gondolsz, hogy semmilyen tejterméket nem ehet a baba, akkor szerintem érdemes utánna olvasni a neten, hogy hol tudsz ilyen laktózmentes dolgokat venni. Remélem segítettem valamit.
2010. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt és laktózmentes tejet.

Reggel 2 dl tej, 10 órai nem nagyon van, ha igen, mandarin, ebéd amit mi eszünk, uzsira gyümölcs, vacsira ami ebéd volt, este megint 2 dl tej.

Ha tejszínest főzök, lánynak főzök külön, a főzit nem tejföllel csinálom.

2010. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!