Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.3hós a babám és lázas...

S. O. S.3hós a babám és lázas nagyon izzad szegénykém. Kell pótolni a folyadékot akkor is ha anyatejes?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptasd meg minél gyakrabban, az elég kell, hogy legyen. Ha nem akar enni, akkor viszont fennáll a kiszáradás veszélye, felforralt, lehűtött vizet adj neki. És orvos...
2010. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az anyatej fedezi a folyadékbevitelt ezért tedd mellre sűrűbben.De előfordul hogy ilyenkor nem akarnak szopni így itathatsz vele folyadékot,vizet esetleg teát.

Jobbulást:)

2010. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szoptasd gyakrabban, nem kell még plusz folyadék, ha egyébként szopik rendesen. A szopi elején hígabb tej van, ami pont a szomjat csillapítja, tehát ha csak néhányat kortyol, akkor az pont ok. Ha eddig nem kapott semmi mást, akkor egyébként sem valószínű, hogy betegen fogja elfogadni az "új dolgokat" (víz, stb)

Jobbulást!

2010. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd nagyon izzadni. Nem ajánlják épp a hirtelen folyadékveszteség miatt ilyen piciknél. Normálisan öltöztesd, és takard be mint máskor. Nyugodtan adj neki vizet vagy csecsemőteát langyosan. Ha elfogadja, itasd! Rosszat nem teszel vele, sőt!
2010. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyne..Minél többet ciciztesd és vidd el orvoshoz!!
2010. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Holnap reggelre kaptunk időpontot telefonon már beszéltem a dokival csak annyi kérdést tettem fel,hogy ez akkor eszembe se jutott mivel szépen cicizik(még most is!!!).De az egyik ismerősöm mondta,hogy itassak vele minél több vizet v,teát.

Hát ezért tettem fel a kérdést.

És tudom,hogy orvoshoz kell menni!

Köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 8. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Láz esetén az anyatejes babáknál is kell a folyadékot pótolni,még hozzá enyhén sózott és cukrozott forralt vízzel.
2010. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én itatnék vele vizet,és minél sűrűbben ciciztesd,mert az anyatej lázcsillapító!
2010. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megtöltöd a pociját teával vagy vízzel, akkor kevesebbet fog szopizni, pedig az anyatej a legjobb most neki.
2010. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!