Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislányom nem akarja...

Egy éves kislányom nem akarja megenni a darabos kajákat, pedig 6 foga van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent turmixolnom kell neki, mert ha egy kicsivel nagyon darab jut a szájába, már meg akar fulladni.

Pedig korán adtam a kezébe kiflicsücsköt, babapiskótát.

Most mégis csak pépesítve hajlandó megenni a kaját.

Miért? Más is volt/van hasonló helyzetben? Mit tegyek?


2010. febr. 8. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém 14 hónapos, és mindent turmixolok neki, persze a szendvicskatona más, de a főtt kajáit csak teljesen simán eszi meg.

Szintén 6 foga van.

Ő ilyen és kész, én ebből nem csinálok problémát, majd egyszer csak el fogja fogadni a darabosat is.

2010. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk a katonák is fujtósak neki :(
2010. febr. 8. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:

1hos 14 foggal. siman benyom egy almat vagy répát, de a darabos kajat kiturja a szajabol.

a multkor paradicsomos krumplit adtam neki, leszopogatta a krumplirol a paradicsomszoszt es kikopte a krumplit

szerintem nincs koze hany foga van (csak hogy legyen)

2010. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha hat foga van, akkor gondolom az mind metszőfog. Az én lányom csak akkor kezdett komolyabban darabosat enni, amikor már kijött az első négy őrlőfoga (13-14 hónapos korában). Metsző és szemfogakkal nem lehet rágni, csak harapni.
2010. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!