Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs befőzött paradicsomom...

Ha nincs befőzött paradicsomom frisset pedig nem szeretnék adni neki télen akkor milyen paradicsomot adjak a 9 hós babámnak és mennyi kell egy adag ételbe?

Figyelt kérdés
Volt befőzött fagyasztott paradicsomom de elfogyott. Ma pl ez volt az ebéd: tészta, brokkoli, 2 jégkockatartónyi paradicsomlé, kis sajt, pici olivaolaj meg kis csirkemell. Semmi paradicsomos íze nem volt és nem is volt piros sem. Több kellene egy ilyen ételbe a paradicsomból?
2010. febr. 8. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor a Kecskeméti paradicsomos ivólevet használom főzéshez.
2010. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A paradicsom sok tápanyagban gazdag, pl. K-vitamin!

Bizony én Kecskeméti paradicsomitalt és paradicsomos bébiételeket használtam. Szerintem csak jók a babának a bébiételek, frissek, bár tudom, sokan ódzkodnak tőle.

A két jégkockányi a te ízlelésednek biztos kevés, de a baba megérez ennyi ízt és tápanyagot is.

2010. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. febr. 8. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó az üveges.
2010. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!