Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell figyelni a babám...

Meddig kell figyelni a babám fülére? Mert ha oldalra fordítja a fejét a füle mindig elhajlik. Ha észreveszem persze megigazítom, de nem mindig veszem észre. Eegyébként eldeformálódhat a 2 hónapos babám füle?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell ezen ennyire aggódnod! Semmi baja nem lesz a babád fülének. Nekik még nincsenek benne porcok, ezért nem tud eldeformálodni. Nem is kell rögtön megigazítanod sem, mert nem fáj neki és nem lesz maradandó károsodása belőle. :)

2010. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is állandóan azt igazgatom! :) Párom csak nevet rajta, de engem zavar! Meg félek, hogy majd kiáll neki! :)
2010. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:D Akkor frászt kapnátok az én fiamtól. Szopi és alvás közben is csavargatja, húzza a fülét, néha már attól tartok, hogy letépi.

Nem lesz semmi baja tőle, ha "elhajlik" a füle.


4 hónapos fiúcska anyukája

2010. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is paráztam, hogy kiálló lesz a füle, ezért vettem neki egy édi fejpántot.Na, azért nem adom rá mindig, csak ha pörög a szőnyegén.Akkor szokott ugyanis úgy feküdni, hogy gyűrődik a füle.
2010. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos:)) Én is mindig visszahajtogatom a csajos fülét, amúgy is picit eláll neki, nem kell hogy még rásegítsen:))de valahogy mindig összegyűri magának.

Én is úgy tudom hogy mikor majd nagyobbak lesznek már és megtanulnak forogni is akár éjjel álmukban is, és függőleges testhelyzetben töltenek több időt majd, (ülés, mászás, állás stb.) akkor a fej is pl. ha deformált volt egy kicsit akkor kikerekedik és a fülek is a "helyükre kerülnek" :)

Hát remélem én is, addig meg igazgatom neki:)

Ha eláll majd neki később is, az tuti nem ettől lesz h 2-3 hósan elfeküdte.

2010. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14.19 es vagyok és a 14.16-ostól kérdezném, hol vette a fejpántot a picinek?
2010. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk (Szfehérvár)a Plaza közepén vannak árusok.Az egyiknél találtam, amelyik hajcsatokat, fésűket, bizsukat ad el.300 ft körül volt.Állítólag keresztelőkre szokták venni, de itthon is teljesen jó.Nem túl csicsás, és jól nyúlik.
2010. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!