Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes anyatejes baba miért...

5 hetes anyatejes baba miért hány vissza fehér színű nyálkás valamit? A kakija is zöld!

Figyelt kérdés
Van, hogy levegőt sem kap,ha visszajön ez a cucc, és néha az orrán is kijön ez. Volt hogy békésen szopizott, és közben csak azt vettem észre, hogy nem kap levegőt. Mi lehet ez? Nagyon ijesztő!
2010. febr. 7. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet olvasni, hogy ha zöld a kakija akkor túlette magát.
2010. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az rendben, jobban aggaszt ez a fehér nyálkás ami feljön neki. Ezt tudja valaki mitől lehet?
2010. febr. 7. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az én babám is ezt csinálta, nem tudta, hogy mennyi az elég, és csak evett és evett...

most már 4hónapos is elmúlt, és még most is van, hogy visszabukik! (szerencsére már keveset)

azt mondják, hogy ezt majd kinövik!

2010. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, de egy sima bukástól nem fordul elő, hogy nem kap levegőt, nálunk pedig az van, hogy szabályosan meg akar fulladni.
2010. febr. 7. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
de előfordul sima bukásnál is, főleg ha gyorsan eszik sokat. Azért nyálkás, mert ahogy a gyomorba ér, összecsapja a gyomorsav, és azért jön orrán száján, mert sok ment le egyszerre. Az én babámnál is előfordult többször is, volt hogy fejjel lefelé lógatva paskoltam a hátát, mert majd megfulladt, de a doki azt mondta, semmi baja, ez előfordul. Ha nagyon aggódsz, mutasd meg a dokitoknak.
2010. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is volt, hogy annyira evett, hogy utána orrán száján jött vissza a tej. Ezt viszonylag hamar kinőtte. De a bukás még most is tart, de csak ritkán, szerencsére, mert már lassan 8 hónapos és javában zajlik az elválasztás, hozzátáplálás.

2010. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8:58-as vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy volt, hogy le kellett szívni neki ezt a trutyit az orrából orrszívó-porszívóval, annyira fuldokolt benne.
2010. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól írták, egyszerűen túleszi magát és valószínűleg mindezt még jó mohón is. Így bukik (orrán-száján), és zöldes a kaki.
2010. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, már leszívtuk az orrát, azóta mintha könnyebben venné a levegőt. Remélem tényleg csak ennyi a gond. Elég ijesztő volt, mikor több másodpercig nem kapott levegőt és kérlelőn nézett a kis szemeivel és nem tudtam rajta segíteni. Próbáltam kicsit paskolni a hátát meg kicsit rázni, de nem nagyon segített.
2010. febr. 7. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom is 5 hetes, nálunk is most ez a műsor megy. Először halálra rémültem, mikor másodpercekig nem vett levegőt és csak vörösödött a pici feje :( Sajnos majdnem minden nap előfordult, mert ha nagyobbat alszik és nagyon éhesen ébred, mohón eszik. Ilyenkor leveszem ciciről, böfiztetem és újra ehet tovább. Ez szokott segíteni. Próbáld meg, hátha nektek is segít és elmaradnak a bukások és fulladozások.

2010. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!