Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket tudok készíteni?

Milyen ételeket tudok készíteni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves és kiderült,hogy sokmindenre allergiás(tej,tojás,szója,növényi olaj,búza,citrom). Iszonyúan nehéz dolgom van a főzéssel. Ha valaki tudna ajánlani recepteket,azt nagyon megköszönném! Egy kétségbeesett anyuka
2010. febr. 7. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok hasonló helyzetben de megpróbálok ötletet adni.

Sóska, spenót, főt krumplival esetleg petrezelymesen.

Hal rizotósan megcsinálva. Nekem nagyon szereti.Szálkamentes halat össze kockázok meg főzöm zsírban nem kell sokáig hamar kész rakok hozzá igló zöldség keveréket és párolt rizst. Én a rizst csak főzni szoktam. De leht májas rizotottót is készíteni. Édeségnek süssél almát.Használj sertészsírt.

2010. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És elfelejtettem írni, hogy nagyon sajnállak biztos nem könnyű. Hogy derült ki, hogy ennyi mindenre allergiás?
2010. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon sajnálom,őrült nehéz lehet Nektek! Ezeket láttad már?

2010. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már egy kis ideje ekcémás és a dokinő azt javasolta,hogy ne egyen tejes dolgokat,tojást. Aztán elmentünk egy biorezoranciás kezelésre,ahol legalább 440 féle allergént kitudnak mutatni ingával. Mikor közölték,hogy a szójára is,a búzára is,a növényi olajra is,meg a citromra is allergiás,nagyon kétségbe estem:-( Nehéz olyan ételekt venni,amiből mindegyik hiányzik. Szerencsére a husokat,halat eheti,meg a gyümölcsöket,zöldségeket is. De márciusban még megyünk egy olyan allergia vizsgálatra,ahol vért vesznek tőle. Kérdés az,hogy ott mit fognak mutatni az értékek. Lehet,hogy majd egy 3.vizsgálatra is el kellene menni,hogy tuti ezekre-e allergiás.
2010. febr. 7. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Ennél részletesebb receptgyűjteményt még nem találtam. Én is szoktam ötletet meríteni innen. Sok info van az allergiákról is.

2010. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. febr. 7. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagy, hogy megbízható ez az ingás módszer? Lehet egy kicsit túllőtt a tilos ételek listájával. Én inkább elvinném egy szakértő orvoshoz.
2010. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Most gondolkoztam, hogy a sóskához is kell tej.Bocsi.

De, nem olyan régen olvastam a babainfó újságban tudod az ami ingyenes és ki van téve minden szülészet és gyógyszertárakban azt, hogy ilyen kicsin még nem ér semmit a allergia vizsgálat mert fars eredményt mutat a legtöbb esetben. Próbáld megszerezni az újságot. Lehet, hogy ennyi mindenre nem is allergiás. Pl az orvosam azt mondta ha liszt érzékeny lenne az nem ekcémás kiütést eredményez annak más tünetei vannak inkább. Óvatosan azért én megpróbálkoznék egy-két dologgal abból amire allargiás. Nekünk a probiotikum (normaflor)szokott segíteni ha kijön rajtunk a kiütés.

2010. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!