Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor van tejfehérje...

Most akkor van tejfehérje allergiája vagy nincs?

Figyelt kérdés
2hónaposan (szopik) felmerült a gyanú,hogy azért tartalmaz vér pöttyöket babám széklete mert tejf. allergiája van.Kivizsgálva nem lett.Le lekellet állnom az ilyen dolgokkal.De mostanában elég sűrűn eszem csokit, karácsonykor szaloncukrot,sajtot,joghurtot és semmi baj a székletével.Akkor mégsem allergiás?Ehetek bátrabban ilyen dolgokat?
2010. febr. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a kórházban h akár néhány hónap alatt is elmúlhat. ajánlották h úgy próbálgassam h először csak egy kicsi tejeset eszek és szépen egyre többet ha látom h nincs semmi baj. azért szerintem ha majd adod neki a joghurtot meg túrót, óvatosan tedd.
2010. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak bizonyos dolgoktól jön elő. az én kicsim a túrót nem bírja
2010. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy már egy kis tej bevitele is fent tarthatja az allergiát anélkül, hogy ez megjelenne a székletében. Szerintem ne kockáztass, tartsd be amit az orvos mondott, gondolom nem szeretnéd, ha egész életében ezzel küzdene. Kivizsgálni nem fogják, mert csak 70%-ban megbízható a vérteszt, nekünk sem csinálták meg. 1 éves korában fognak csinálni tejterhelést.

Ha ennek ellenére is eszel tejeset, legalább konzultálj az orvossal előtte.

2010. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 8. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!