Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogászati lidokain szuri után...

Fogászati lidokain szuri után lehet szoptatni vagy inkább fejjem le és ne adjam oda neki csak a következőt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szoptass, a Lidocain csak helyileg hat. Már szüléskor, ha gátmetszést csinálnak, általában adnak Lidocaint, utána rögtön a baba megszületésekor meg lehet a picit szoptatni, ugyanígy a gátseb varrása után is.
2010. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Unokanővérem nem kapott pont azért, mert szoptatott és annélkül csinálták meg a tömést.

Én most arra várok hogy már ne szopjon már, mert nekem is kéne már csináltatnom a fogamat.

2010. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptass,tényleg csak helyileg hat,mire a babához eljut teljesen felszívódik!Én fogászaton dolgozom,mint asszisztens,magamnak is beadattam terhesség és szoptatás alatt is!
2010. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 hetes volt a babám mikor fogorvoshoz kellett mennem, a doki azt mondta nem megy át a tejbe az érzéstelenítő, úgyhogy nyugodtan szoptattam.
2010. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden további nélkűl lehet szopiztatni.

Én többször is voltam fogászaton és kaptam érzéstelenítőt, soha semmi probléma nem volt és a dr nő is megnyugtatott, hogy semmi köze a szopihoz.

2010. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A napokban voltam fogorvosnál és én előre szoltam,hogy szoptatok.Kaptam érzéstelenitőt,de nem Lidokaint.Más volt a neve,de nem emlékszem.Ha szoltál az orvosodnak és ő azt mondta a beadott érzéstelenitő mellett szoptathatsz,akkor bizz meg benne.Ha nem tudott rólla én nem szoptatnám meg.Kifejném.
2010. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!