Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tértem át a Babylove 2....

Most tértem át a Babylove 2. tápszerre mert 4hós lett a lányom, de arra az van írva h kiegészítő tápszer! Akkor most azt nem adhatom neki rendesen főkajcsinak?

Figyelt kérdés
Az van ráírva h főétkezések utánra!Ti h csináljátok?Vagy adjak neki mást inkább?Melyik tápszer van még ilyen árban amit boltban is megtudok venni??
2008. aug. 18. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán nem adnám neki. miért nem íratsz fel H-a-st a gyerekorvossal? olcsóbb és kaphatjátok. ebben tej is lehet....
2008. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyszer összehasonlítottuk az összetevők alapján a többi tápszerrel a Babylove-ot, és az jött ki, hog ypont ugyanaz mint a milumil, vagy a milupa (már nem tudom, mert régebben adtam kisfiamnak). De én tényleg, csak kiegészítés képpen, mert addigra már nem szopott.

szeritnem kérdezz rá a gyerekorvosnál.

2008. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért kiegészítő, mert már nem csak tápszert kap, hanem másit is. Az én fiam kapta 6 hónapos koráig, teljesen jó volt neki, csak én nem szerettem, mert csomós volt és sok volt vele a macera hogy szétszedjem a csomókat. Nem tudom, miért kéne HA tápszer... Akkor minek van a nem HA?
2008. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ugye jól fog vele lakni?Mert azért még nem eszik annyi minden mást.Még csak most kezdjük a hozzátáplálást és nem hajlandó sokmindent enni csak pár kanállal!
2008. aug. 19. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:

jól fog lakni vele persze. annyit adj neki amennyit kér, és úgy készítsd el ahogy a leírás mondja!!!

a legjobb, ha előbb a port a víz felével öntöd csak fel, és jól felrázod, majd, ha már az elkeveredett adod hozzá a maradék vizet, így könnyeb csomómentesre csinálni.

Nekünk szinte mindegyik tápszert sikerült csomósra adagolni :) ha részletekben csinálod majdnem biztos, hogy nem lesz csomós.

Amúgy meg a legtöbb kiegészítő tápszer, és nem anyatej pótló, szóval ne aggódj.

sok siekrt!

2008. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!