Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocrem, Bepanthen vagy...

Sudocrem, Bepanthen vagy Neogranormon?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak az antibiotikum szedése óta folyamatosan megy a hasa,(napi 4-5 alkalommal van híg kaka),a feneke teljesen ki van sebesedve,pedig már mondja,hogy kaka,és rögtön megyünk pelust cserélni.


Melyiket ajánlanátok?


A Sudocrem a gyógyszertárban vagy a DM-ben olcsóbb?


(ellenkező irányba vannak ezek nálunk:()


2010. febr. 4. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sudocrem a legjobb.

Árakat nem tudok sajnos.

2010. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sudocrem.Sajna én sem tudom az árát, mert úgy kaptunk egy nagy tégellyel.
2010. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én a sudocremet mondom sztem a Dm-ben olcsóbb valamennyivel de igy sem olcso a kisebb tégely is több mint 1000 FT...
2010. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a Bepanthen jött be,amikor már a sudocrem nem használt,azóta az van,nem volt gondunk.Viszont a popsitörlőnk meg neogranormonos...
2010. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sudocrem vált be nálunk is. Azt hogy hol olcsóbb, azt sajnos nem tudom. De a gyógyszertárban szokott belőle kicsi minta lenni, próbálj meg kérni belőle. Viszont ha megy a hasa az antibiotikumtól, akkor jelezd a dokinak, mert nekünk több napos hasmars után abba kellett hagyni. Én szoktam neki az antibiotikumos kezelés mellé adni (és utána is pár napig) normaflort, vagy protexin restore-t(ez nagyon szuper!), ami rendbe hozza a bélflórát. Bocsi, hogy mást is írok így a végére, csak hátha nem tudsz ezekről és hamarabb rendeződik a baba pocija is :) Jobbulást!
2010. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sudocrem vált be. De te hogy nem kaptál mintadarabot a kórházba? Én még mindig azt használom.
2010. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sudocrem. 250 grammos kiszerelést vettem, gyógyszertárban. 2-3 ezer között volt, már több mint fél éve használom.
2010. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,jó nagy a szórás:)


ez az utolsó nap az antibiotikumból,én is adok neki napi egy normaflore-t,ha holnapi nem múlik el,visszaviszem babókámat:(

2010. febr. 4. 11:07
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekünk idáig teljesen jó volt az orvos által felírt,nem érzékeny a bőre


azt az icipicit,amit a kórházban kaptunk tavaly elhasználtam,kisfiam már 15 hónapos:)

2010. febr. 5. 07:10
 10/11 anonim válasza:
Sudokrémet lehet receptre íratni?
2012. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!