Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mivel fertőtlenítettétek...

Ti mivel fertőtlenítettétek első használat előtt a csörgőket, rágókákat, egyéb játékokat, amit a szájába vehet a baba?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Chicco sterilizáló folyadékkal, vagy ha rá van írva, hogy kifőzhető (pl. a cumikra), akkor forró vízben kifőzöm.
2014. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En semmivel
2014. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában Frosh-t használok, de már egyre ritkábban. Egy éves mindjárt, járkál ide-oda, mindent fertőtleníteni nem tudok.
2014. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbbet először kifőztem, mint az üvegeket, aztán csk leöblítettem vízzel, ha piszkos helyre dobta, de ami nem kifőzhető, azt csak áttöröltem ecetes vízzel és utána vízzel, vagy csak sima vizes ruhával. Vegyszerekkel nem fertőtlenítettem még, amit a szájába is vesz, sem cumisüveget, sem játékot.


(Ha ez számít, 10 hónapos lesz és még nem volt beteg, pedig tömegközlekedünk is gyakran és mindig azt gondolom, na tuti sszeszedett valamit, de eddig még nem. Ahhoz képest a leesett játékai semmik.)

2014. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit lehetett kifőztem, a mam-ős rágókához pl adtak sterilizáló dobozkat, azt mikróban fertőtlenítettem. Ami meg olyan volt, azt elmosogattam. Nem csináltunk belőle nagy ügyet miután megtanult kúszni, mert akkor szó szerint nyalta fel a padlót, rágcsálta az előfelejtett cipőket.
2014. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!