Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NUK cumit használó anyukák? A...

NUK cumit használó anyukák? A ti babátok meddig használta az egyes etető cumit és mikortól a kettest? Szerintetek válthatok már kettesre?

Figyelt kérdés
Az én babám 4 hónapos de az egyest már teljesen beszívja evés közben és ráadásul minimum 40 percig eszi a maga kis 1670 ml-jét és gyakran be is alszik evés közben pedig még felét sem eszi meg addigra. Aztán persze egy óra múlva megint éhes, de ekkor már nem elég neki az a mennyiség ami a különbözet volt.
2010. febr. 3. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
1670ml?
2010. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem lassan 5hónapos lesz a babám,a teát meg a tápszert 1essel kapja,a tejpépet pedig már 2essel,lassan 1hónapja.A 2esre rá van irva,h 6hótól,de én is 4hótól adtam neki azzal,ugyhogy szerintem adhatod neki azzal.Meg én a tápszeresnél szoktam ugy csinálni,h mikor kifözöm a cumit,akkor nagy villával kivülröl belülröl megszurkálom,ezt egy aranyos hölgy javasolta nekem egy bababoltba,meg a védönénink is,mert el is tömödhet,és hiába h kifözöd,onnan még nembiztos,h kijön!Lehet ez van csak nektek is,próbáld meg igy megcsinálni,aztán ha nem javul igy sem,akkor vegyél neki 2est!

Nekünk egyébként ez a fajta van,és ilyen kék,mert kisfiam van!:)

[link]

2010. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy melyik méretet használod?


Nekünk széles szájú üvegünk van pl.

1-esből 0-6 hó van S, M, L méret

2-esből 6-18 hó szintén S, M, L.


8 hósak vagyunk, tápszerhez 1/M használjuk, vizet teát pohárból iszunk, tejpépet kanalazzuk.

2010. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk is a "széles" fajta van,de még mi is 1-es méretet használunk tápszerhez(8 hónapos kislányom van).2-est nem akarja elfogadni.Tejpépet kanalazzuk.

Nem az a probléma,hogy elhasználódott a cumija?A kislányom akkor szívta be,mikor "ronggyá" használta,és cserélni kellett.:-))Csere után nem volt ilyen probléma.

2010. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi első...167ml meg sem néztem mit írtam.

2. Köszi a tippet kipróbálom, nekünk is van az a fajta amit ti használtok, de abból abszolút nem tud enni, még az anyatejet sem tudta inni belőle. Mi ezt a fajtáját használjuk:

[link]

2010. febr. 4. 23:43
 6/6 A kérdező kommentje:

3. Ennél a fajtánál amit mi használunk, én nem találtam ilyen méretezést, de meg fogom nézni amit te mondasz.

4. Nincs elhasználódva éppen kb. 2 hete cseréltem a gumikat és vettem egy új "üveget" is.

2010. febr. 4. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!