Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a babámnak, amitol...

Mit adjak a babámnak, amitol konnyebben tudna kakilni?

Figyelt kérdés
Kamillatea,szirup,kup,szélcso,szilva,barack kilove.Semmi sem segít neki,5 hos szoptatom,de már baby ételekkel kostoltatom .1 honapja van ez ,hogy nem tud kakilni,van,hogy 6 napig nincs semmi.Most ott tartunk,hogy 2-3 naponta van,de kemény és 1-1 bogyo.Valami uj tipp,széklet lazításra?
2010. febr. 2. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Kecskemeti szilvalet!
2010. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sima szilva nekem se vált be, ezért javasolta a doki a cukros szilva bébiételt, na az segített. Három napig ettük, a 3. napra úgy megrakta a pelust, hogy öröm volt nézni. Nem tudom, melyik szilvát próbáltad, de ez beválhat. Vagy egyél te olyan gyümit ami hajt, hátha a tejen át rá is hat. Szegény kicsike, kitartás nektek:)
2010. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az én gyerekemnél is, volt egy ilyen időszaka. Mi is már a szélcsővel is próbálkoztunk. A babaételek rizskeményítővel vannak sűrítve, tehát a szilva is fog. Én a fagyasztott szilvát megfőztem az almával és azt turmixoltam össze. De ami igazán segített az a kecskeméti paradicsomlé. Naponta egy üveggel megivott. Amikor nagyobb lett naponta egy paradicsomot evett meg. Mostanra már egészen helyreállt a széklete (most 19 hónapos).
2010. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

LAVEOLAC kifejezetten gyermekeknek székletkönnyítő. 1nap 3x öntök a tápjához, így tudom elérni a normális és annál egy kicsit puhább székletet.

Nekünk a táp miatt kell. Már hónapok óta használjuk és bevált.

2010. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sütőtököt adok kb. 3 naponta és azóta minden rendben.
2010. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosunk ezeket tanácsolta:

- Aloe Vera gél napi 4x (ezt amúgy is adom neki),

- Laktulóz szirup esténként 1 kanállal (2x11 hétig szedte),

- narancslé, mandarinlé, vagy ezek gyümölcsvelője (a hártyája nem, mert megfogja a hasát),

- sárgabarack, szilva


Kerülni kell egy ideig: alma, répa, burgonya, cukkini.

Semleges és jó a sütőtök, meg a cékla.

Én a rizst is ajánlom, mert nálunk nem volt hasfogó.

A brokkoli is jó.


Ha ezek ellenére sincs javulás, akkor glicerines kúp. És/vagy hőmérőzés, de nagyon ritkán, mert hozzászokik a gyerek.

2010. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok a masodiknak :ugyanazt irtad le amit en csak bovitve...
2010. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azloe vera gelben egy csomo tartosito van,most van nagy per emiatt ha FLP-re gondolsz...
2010. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hol lehet olvasni erről az aloe verás perről?

Bocs az offért.

2010. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!