Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek megszólalt a légzésfigyelő és nem volt elég, hogy fölkapja a gyermeket?

Figyelt kérdés
Hanem lélegeztetni kellett ?
2010. febr. 2. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szólalt már meg, de fel se kellett kapni, elég volt, a zaj, hogy bementem. Nem is hallottam senkiről, aki így járt volna.
2010. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem régen volt a tv-ben egy eset. Beriasztott a gép, a gyerek nem lélegzett, felhívták a mentőket és az ottani diszpécser adott az anyukának utasításokat, mit kell tennie...Szóval egyáltalán nem elég, ha veszel légzésfigyelőt, hiszen ha tényleg baj van, nem elég, hogy felveszed a babát.
2010. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért az esetek nagy százalékában már a légzésfigyelő csippantása is elég ahhoz, hogy levegőt vegyen. Valamelyik kórházban tartanak felkészítőt szülőknek a lélegeztetésből, azt hiszem a Madarász utcaiban.
2010. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Madarászban tartanak előadás ilyen esetekre,én részt vettem ilyenen.Nagyon hasznos lehet adott esetben,konkrétan életet menthetsz,és ez megnyugtató.Én elmentem.De az Angelcare légzésfigyelő papirkáján le van irva.Más az előadás,bemutatják babán.Menj el ha megnyugtat.Nálunk is szólalt meg a 2.babámnál,fürcsi után mélyen bealudt teli pocakkal,alig szuszogott.Fel se ébredt a riasztásra,pedig villanyt is kapcsoltunk,és nagy hangzavarral rohantunk.Többet nem fordult elő.2 hónapos lehetett..mOST 10.
2010. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
évi 15 gyerek hal meg így Magyarországon.
2010. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ok. De ha a sajátom is köztük van, akkor nekem elég 1 is...Szóval semmit sem ér a légzésfigyelő, ha nem tudod, mit kell tenni..Az, hogy esetleg lassabban veszi a levegőt nem gond, de ha teljesen leáll a légzése, nem elég, ha rázod...
2010. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

09:40-es vagyok, igazad van, nekem is van, és én is utánanéztem. csak azért írtam be, hogy elég ritka ahhoz, hogy sztem csak így ezen az oldalon előbukkanjon egy anya, akinek a gyerekével hasonló gond volt.

én már csak éjszakára használom egyébként 10,5 hónapos.

2010. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én,mint egy anya példaként,nálunk elofordult sajnos.Szerencsére elotte olvastam a neten arrol,mit kell ilyen helyzetben tenni.Hogy ez e segített,vagy a kisfiam orzoangyalkái,azt nem tudom,de sikerult 1 este kétszer megmenteni az életét.Nem kívánom senkinek,hogy ilyent átéljen,ahogy a karomban tartottam az élettelen testét,sokszor még aludni sem tudok,ha erre gondolok mit éltunk át azon az estén.2,5 hos volt akkor.én mindenkinek tudom ajánlani a légzés figyelot,és ha nincs is lehetosége tanfolyamra járni,nézzen utána mit lehet tenni ilyen esetben,és reméljuk azt hogy nem lesz rá szukség.4,5 hos kisfiú anyukája
2010. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:(( ennyit arról, hogy tényleg jó találmány.
2010. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!