Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Működik a légzésfigyelő a mi...

Működik a légzésfigyelő a mi ágyunkban is?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám a 6 hetes lányunkat az ágyunkban altatni úgy, hogy működjön alatta a légzésfigyelő is? Hasfájós, refluxos, sokat sír és nem akarom a kiságyában altatni. Eddig köztünk aludt azágyban úgy, hogy csináltunk neki egy kis emelkedőt, nehogy ráfeküdjünk. A reflux miatt viszont fontos lenne, hogy légzésfigyelőn aludjon. Ötletek? Esetleg tapasztalatok?
2011. nov. 16. 19:12
 1/6 Alinaaa ***** válasza:
100%
Ha jó tudom kb 1 m a hatósugaruk. Szerintem sehogy, mert ha köztetek van titeket is érzékel.
2011. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érzékelne titeket. Mi lenne, ha a kiságyat közvetlenül magad mellé tennéd? Esetleg a rácsot is le lehet engedni.
2011. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A légzésfigyelők a mozgást érzékelik, nem a konkrét levegővételt. Ha esetleg a baba nem vesz levegőt, attól még benneteket érzékel, ezért nem jó, ha a ti ágyatokba teszed.

De az jó ötlet, hogy a kiságyat a ti ágyatok mellé teszitek és abba mehet már a légzésfigyelő is. A kiságyat is meg tudjátok emelni, hogy ne teljesen vízszintes legyen.

2011. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

szia!

Szerintem is inkább külön kiságy kellene! De mindenképpen kísérletezzétek ki, mert velünk előfordult, h elfelejtettem lekapcsolni a légzésfigyelőt, nyugodtam átpelenkáztam a babát, és amikor kimentünk a szobából csak akkor szólalt meg! Szóval ahogy az előző válaszoló is írta, van egy bizonyos hatósugara, amin nektek mindenképpen kívül kell esnetek, mert különben titeket fog érzékelni!

Szerintem minél hamarabb tedd külön ágyba, kapcsolj rá légzésfigyelőt! Az ördög nem alszik!

Boldog babázást!

2011. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mivel ti is az ágyban vagytok,így nektek csakis ez válhat be!!!


A sima lapos légzésfigyelő titeket is érzékel.

2011. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia,szerintem is csak úgy lenne jó,ha a kisbabád a kiságyban aludna,amúgy tudom,hogy nem erre kértél választ,de az én lányom is hasfájós volt én ánizs teát adtam neki és tornáztattam a lábacskáját,nagyon szerette és megnyugodott tőle.
2011. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!