Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mesélő hold nevű illóolajat...

A mesélő hold nevű illóolajat alkalmazza már valaki? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Tudom miről van szó, tudom mennyibe kerül, azt is hogy hol lehet kapni, így azok válaszát várnám akik már próbálták/próbálják!
2010. febr. 2. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap feltettem egy hasonló kérdést, az egyik válaszoló írta, hogy vett, és nemsokára beszámol az eredményről. Megírom neked is!
2010. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. febr. 2. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok az "egyik válaszoló". Betettem a szobájába lefekvés előtt kb fél órával, és mikor bementünk lefeküdni, eloltottam a mécsest. Most alszik két órája, majd meglátjuk milyen éjszaka lesz, nekünk kb. 5x kel a bébi.

Írok majd, hogy mi volt.

2010. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem akarok illúziórombló lenni, de semmi hatás. úgyanúgy 5x keltünk...adok még egy pár napot az olajnak, aztán majd meglátom..
2010. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! de én már nem számítok erre ... Elkezdtem az Aludj jól gyermekem-ben leírtakat két napja és egész jól haladunk :D
2010. febr. 8. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!