Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludt el a babátok ma...

Mikor aludt el a babátok ma este és ti mikor mentek aludni?

Figyelt kérdés
Az én fiam 9-kor elaludt, most ébredt szopizni, ezt a kajálást vártam, úgyhogy már megyek én is alukálni :-) 6-7 fele már ébredünk.
2010. febr. 1. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Oszt ki a rákot érdekli, hogy te mikor alszol?!!!
2010. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Vannak még bunkó emberek....!!!

Nekem ma aludt el fél 12-kor!!!! már a guta ütött meg. Egyébként olyan 10 körül alszik el, egy óra múlva kel. Azt várom meg utána megyek én is aludni olyan éjfél körül.

És 8-9 között kel. 7 hós lány

2010. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Az én lányom fél11 körül aludt el, Apával együtt. Én meg még fejem a tejcsit neki holnapra, de mindjárt végzek és megyek én is aludni. Reggel 7 körül ébresztő lesz. :) Jó éjt Neked!
2010. febr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

20 perce aludt el, sajnos elég nehezen jött össze ma, túlcicizte magát, aztán kipakolt és kezdte előlről :S de végre sikerült, még egy kicsit olvasgatok, mert muszáj kicsit kikapcsolnom, hogy tudjak majd aludni :)

2 hós a babám :)

jó éjt!

2010. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Az én gyerekem még nem alszik,de engem nem zavar,mert én is képes vagyok hajnalig fent lenni...meg hát 17 éves kölyköt nehéz lenne este 9-kor ágyba küldeni:) Szerencsére már nem szopizik:) Igazat megvallva fogalmam sincs mit csinál a barátnőjével!!!
2010. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
HAHAHA!!! Ez az utolsó nagyon tetszett!!!!:D:D:D
2010. febr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na mi már ábren vagxunk 1 órája.mióta hozzátáplálok(1 hete)azóta hajnali 3-4 körül ébred,10-kor alszik el.Mire én is ágyba kerülök,van vagy 11 óra.pedig este 9.től,reggel 7.ig szokott aludni.sajna vissza már nincs értelme feküdnöm,mert mire vissza alszik,addigra a 8 évest kell suliba vinnem.ez hogy nem alszok 4-5 óránál többet sajna meglátszik a tej mennyiségé is :(
2010. febr. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.5 és fél hónapos a főnökasszony :)
2010. febr. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte minden nap ugyanolyan, 20körül fürdik a 11,5 hónapos lányunk, utána vacsi és 20.30kor alvás. Utána mi még kb egy órát fent vagyunk, aztán nekünk is csicsika. Reggel 6kor kelünk, lányunk olyan 7felé, ma mondjuk még alszik... Születése óta ez a sorrend és időrend.
2010. febr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ti még látjátok a monitort éjfélkor egy egész nap babázás után?? Én már este 7-kor hulla vagyok, alig várom hogy ágyba essek, pedig már 7 hónapos a kisfiunk, igaz minden nap fél6-6 körül kelünk, este meg 8 körül már alszik. Én meg 10 körül megyek utána. Este 9-kor legkésőbb kikapcsoljuk a gépet is...
2010. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!