Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne altatni egy...

Hogyan lehetne altatni egy babát, aki eddig cumizott, de már nem kéri, fogzási időszakban?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8,5 hónapos, eddig cumi csak az altatáshoz kellett, el is aludt nagyobb gond nélkül. De amióta kijött a foga és útban van a következő fog is, egyszerűen kiköpi a cumit, és nem tudom megnyugtatni, hogy eltudjon probléma nélkül aludni. Sajna, azóta kínszenvedés az altatás.
2008. aug. 17. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Folyamatosan lenullázzátok azt a válaszomat, amiben a cumi kártékonyságát ecsetelem és azt, hogy mennyire felesleges.

Próbálj énekelni neki, ringasd, szerezz be egy függőágyat, simogasd, bújj össze vele....több ötletem nincs. A függő ágyat én is majdnem megvettem, de aztán normalizálódott a helyzet.

2008. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!