Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol érdemes hálózsákot venni?

Hol érdemes hálózsákot venni?

Figyelt kérdés
Babám kinőtte a hálózsákját, ezt anno a c&a-ban vettem, felezős kuponnal. adjatok már valami tanácsot. még ezt az ikeásat néztem 4 ezerért, ami 85 centi (biztos elég lenne egy ideig), vagy valami jó tipp? tescoban, auchanban nem nézte mostanában valaki? mennyiért voltak?
2010. febr. 1. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk ikeás van, szerintem nagyon jó.
2010. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs vki a családban, aki tud varrni esetleg? Sokkal olcsóbb lenne és tutira passzolna mindenben. Nekem anyósom varrt ujjatlan hálórugit vastag polár anyagból, mert nekünk a hálózsák nem lett volna jó, a gyerek alvási pozíciói miatt, és a takarót nem lehet rátenni. Ha gondolod, priviben küldök Neked képet a rugiról.
2010. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi, de sajnos nincs senki, aki varrni tudna.


ha nem ajánlotok valamit, akkor én is az ikeásat fogom megvenni, csak elég macerás oda eljutni, meg jó lenne valami kedvezőbb árú... úgyhogy még várok tippeket :)

2010. febr. 1. 14:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindent teszveszen veszek a babámnak, nagyon jók vannak olcsón.


M.

2010. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
néztem a teszveszt, de használtat nem akarok, mert befürödtem már párszor, az újak meg nem tetszenek :( tudom, semmi se jó nekem, igazad van. :D
2010. febr. 1. 14:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kikben vettem, szerintem nagyon jó, és nem volt nagyon drága!

/Z/

2010. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi! mennyi volt a kikben, nem emlékszel? és rendes téli?
2010. febr. 1. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem emlékszem pontosan, ha jól emlékszem olyan 3.000 körül.Elég vastag, bár nem a legvastagabb, mert nálunk nagyon meleg van.Panelben lakunk 24 fok körül van.Csak egy vékony rugit kap alá.Ha priviben megírod az e-mail címed, tudok képet küldeni róla.Ide nem tudom hogy kell feltenni, nem vagyok egy nagy számítógép mágus.

/Z/

2010. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is az IKEÁs a legjobb, a 4ezreset nem ismerem, de a Fabler Kamraterből mi megvettük a 0-6 hósat (3490 Ft), és szuper. Kívül-belül bébiplüss, nem bolyhosodik, nem ment össze, nem nyúlott; a fűtési szezon kezdete óta szinte minden éjjel ez van rajta (ha összepiszkolódik, és reggel kimosom, estére radiátoron megszárad), és teljesen olyan, mintha tegnap vettük volna.
2010. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, nekünk 2 van ikeás, az egyik - igaz csak 75 cm - csak 2490 Ft, itt a linkje:

[link]

A másik sokkal nagyobb, de ugyanez,(csak sötétkék) viszont annak nincs fent a képe, de mivel ugyanaz a márka, gondolom nem lehet sokkal drágább.

2010. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!