Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van így, ahogy én a...

Más is van így, ahogy én a férjemmel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem tudom,hogy csak én vagyok így a férjemmel,hogy amikor terveztük a gyereket,akkor Ő nagyon-nagyon akarta,én még vártam volna egy kicsit.De amikor megtudtuk,hogy állapotos lettem,nagyon örültünk.A 9 hónap nagyon jó volt.De amikor megszületett,kis idő múlva bizony a férjem megváltozott.Türelmetlen lett,mert sokat sírt a kisfiam,nem bírt aludni,mert neki dolgoznia kell menni hajnalban,elege van stb...Azóta eltelt bő egy év és amikor megkérem,hogy altassa el,vagy etesse meg,még az utóbbi az nem vészes,hanem az altatáskor 2 perc múlva kirohan a gyerek ordít,és én megyek be Hozzá,5 perc alatt elaltatom.De ez mindig így van,és már nekem van ebből elegem,hogy ilyen hamar feladja,holott nagyon szereti.Igen,csak akkor amikor jókedve van,vagy bármi más.Amikor kérek egy kis "szabadidőt",hogy magammal is tudjak foglalkozni,szinte pár perc és szól,hogy menjek...Mondjátok,nekem nem jár az a kis idő míg elvégzem magam körül a dolgaimat?SEHOVA nem járok,max. a boltba.Egész nap itthon,társaság nincs,plusz meg még egy 87 éves idős nénit is gondozzak a gyerekem mellett,ha nincs rajtunk kívül senki.Csoda,hogy sokszor kiborulok???Segítsetek,adjatok tanácsot légyszi,mert kezdek bekattanni!
2010. jan. 31. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia, mennyi idős a babád?

nálunk is így volt, ő nagyon akarta, én kevésbé.

Az elején nagyon keveset foglalkozott vele, sírós volt nagyon a kislányom. (most már 13 hónapos múlt). aztán ahogy lehetett vele már játszani, egyre többet, jobb lett, most már rá is lehet bízni az apjára, 2-3 órára is akár, elmennek együtt sétálni, bevásárolni stb. pelenkázás meg ilyesmi az még mindig nem megy, altatni, ugyan. de hát igazság szerint, mivel én vagyok vele állandóan, megszokta, hogy én altatom, nem is kérem, hogy altassa el. szerintem néha, ha jókedvű a gyereked, bízd rá, és akkor ő is örömét leli benne talán, és kedvet kap hozzá . erőltetni nem lehet úgysem. talán változik majd később a helyzet, ezzel tudlak vigasztalni.

2010. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!!

Mivel a baba hozzád szokott és Te tudod a legjobban mikor mit kell vele tenni természetesen hozzád ragaszkodik.. Mivel Apa sokat dolgozik jóformán azt se tudja mit kezdjen a picivel. Bizony ezt a nők nagy százaléka el kell hogy viselje..Nálunk is kb ez a helyzet, de mivel a férjem heti 70 órát dolgozik ezért én nem is várom el tőle ezeket..Az viszont biztos havi pár alkalommal kell egy kis kikapcsolódás.. ha tetszik apának ha nem.. Mi megegyeztünk ha ki akarok kapcsolni megbeszélünk egy egy napot és ő vigyáz a picire.. Inkább éjszakai buliról lehet szó, mert akkor csak alszik a lányzó és nincs vele teendő csak egyszer kétszer betakarni..Ha van olyan barátnőd menjetek el kikapcsolódni.. nem csak a tied az a gyerek hanem az apjáé is..

2010. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok!:) Köszönöm a válaszaitokat!Tulajdonképpen nem azért szeretném bevonni az Apját az esti altatáshoz,mert én nem akarom,hanem azért,hogy a pici szokja meg Őt is.Sokat játszanak együtt ez tény,meg meg is eteti,tisztába rakja,stb...De az altatás az kész borzalom!Ma egyébként Ő altatta el,és sikerült sírás nélkül,kb 10 perc alatt:)))) De sajnos nem mindig így van:( Na de sebaj,majd szépen lassan hozzászoknak.:) Amúgy 14 hónapos lesz 13.-án:)))
2010. febr. 1. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!