Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 éves kontrollon nem...

Az 1 éves kontrollon nem tudta a dokinő hátra húzni a kisfiam kukiján a bőrt, kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Azt mondta ilyen előfordul és nincs is mit tenni vele, mert ez még változhat, 3 éves korági nem nyúlnak hozzá! Járt már így más is? Tényleg megúszhatjuk még a műtétet?

Eddig a doki utasítására nem húzogattam a bőrt neki, most is azt mondta hogy hagyjam. Ezek után szerintetek próbáljam húzogatni neki a bőrt?


2010. jan. 31. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi az első perctől fogja húzogatjuk, márciusban lesz 1 éves és már csak a karima nem látszik.

De addigra azt is megpróbáljuk szép lassan. Én nem szeretném ha a doki csinálná, a miénk hátra szokta húzni az 1 éves vizsgálatnál.Ezért én magam próbálom megoldani, így humánusabb.

2010. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik fiam 4 éves múlt, a másik 18 hónapos. Egyiknek sem húzogattam, semmi bajuk, ha lekerül róluk a pelus, a dolog beáll a normálisra, addig felesleges b
2010. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó vagyok, szóval felesleges bántani. Ne aggódj!
2010. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sem csinált semmit a doki a fiam kukijával az 1 éves kontrollon, pedig meg sem mozdul, hiába próbálom húzogatni neki. Azt mondta, ne erőltessem, mert ha bereped, sokkal rosszabb lesz a helyzet. Szerinte, ha most fel is húzná neki, a pelenka alatt úgyis újra visszatapad. Azt is mondta, csak akkor nyúl hozzá, ha a pisilésben zavart okoz. (Mondanom sem kell, azóta folyton ezen rágódom, ha esetleg nem pisil annyit, mint szokott.)

Két hét múlva megyünk a 15 hónapos oltásra, ott újra megnézi, mint eddig is.

Egyébként sokan javasolják itt is, hogy húzogassuk, de mi van ha egyáltalán nem lehet, hiába próbálkozik az ember?

2010. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó nektek!Az én kisfiam is most volt 1 éves..a kontrollon azt mondta a doki,hogy majd nyáron ránt rajta egyet!Micsoda????Hiába mondtam neki,hogy én úgy tudom várhatunk ezzel stb,mintha meg se hallotta volna.Biztos h nem fogom neki engedni.egyébként születése óta húzogatjuk neki,nálunk is majdnem a "karimáig" feljön a bőr.Nem értem miért kell rángatni ennek a dokinak.
2010. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!