Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggodnom kellene?

Aggodnom kellene?

Figyelt kérdés
Ma 2 honapos a kislanyom de meg nem akar mosolyogni. Talan 2szer elhuzta a szajat de nem az az igazi mosoly volt. Amugy kovet a szemevel, figeyl a hangokra de ha fejre allok akkor sem mosolyodik el. A ti babatok mikor mosolygott eloszor es utanna folyamatosan?
2011. nov. 23. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában egy-két mosollyal kezdik 2 hónapos kor körül, aztán egyre többször villantanak. Nincs miért aggódnod, nem naptár szerint megy ez:)
2011. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 1 hónap múlva úgy fog mosolyogni, hogy körbeszaladja a buksiját a szája. Az én lányom is 2 hósan néha elejtett 1-1 mosolyt, de még nem volt tudatos. Most 3,5 hónapos, kb. 1 hónapja már akkor is vigyorog, ha csak meglát, hozzá se kell szólnom. Így lesz nálatok is, türelem. :)
2011. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, igen, óvatosan kezdik. Nálunk is úgy volt, mint nálatok, egyszer-egyszer elhúzta a száját, nem is coltam benne teljesen biztos, hogy most msoolygott, vagy pukizott (mert akkor is így húzta a száját). Aután egyre többször, most 4 hónaposan meg mindig vigyorog, ha fölé hajolok és beszélek neki! Ezt talán kb egy hónapja csinálja.
2011. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod! O a masodik kislanyom, az elso 7-8 hetesen mar fulig ero szajjal vigyorgott ezert aggodom.
2011. nov. 23. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a kérdés kiírása már azt jelenti, hogy aggódsz... Ne tedd!

Majd mosolyog. Lehet, hogy holnap, lehet hogy egy hét múlva.

:o)

Az enyémek? Nem emlékszem. Bár én nem vagyok túl precíz. Sosem vezetek semmilyen naplót, hogy mit mikor csinálnak/tak.

Az egyetlen, amire rászántam magam, hogy az aranyköpéseiket jegyzetelem egy füzetbe. És ez nagyon megéri, mert amikor újraolvasom, szétröhögöm magam...

2011. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan nehéz már most is visszagondolni, hogy pontosan mi mikor történt, pedig csak 8 hónapos a kisfiam. De... kb. 2 hónaposan kezdett tudatosan mosolyogni. Úgy értem, hogy tudatosan, hogy ránk, mert pl. álmában már a kórházban is mosolygott,de az más.

Pár nap, vagy max. 1-2 hét lehet hátra és fog ő sokat mosolyogni

2011. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!