Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mutassam meg dokinak, vagy...

Mutassam meg dokinak, vagy van ötletetek hogy kezeljem ki?

Figyelt kérdés

7 hónapos babámnak születése óta kifogástalanúl gyönyörű a popsija.

Soha egy pötty nem volt rajta.

Most pedig a -bocsánat nem tudom máshogy leírni- szóval a popsi lyuknál mindkét oldalon egy 5-5 cm-es csíkban nagyon vörös és mintha sebes lenne.

Mindig 2 óránként teszem tisztába,van h sokkal sűrübben.

Egy pisi és a pelust már cserélem is.Mindig így volt.

De a múlt éjszaka egy picit kakilt,és a kis butusom nem nyekergett,hanem békésen aludt reggelig,mikor is észrevettem.Nem tudom,h mióta lehetett úgy....

És gondolom az tette tönkre a popóját.

Kezdetektől Sudocrem-et használok.


Segítenétek,h mit tegyek?

Ha ránézek,esküszöm,h nekem fáj,annyira csúnya.

Nagyon sajnálom.


Köszönöm a segítséget!!


2010. jan. 31. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amíg piros Sudocreme, én este fürdés után Nivea (cink-oxidos!) hintőporral szórom a popsiját.

3 óránként kell pelust cserélni, ill ha bekakil.

2010. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy megkérdezem de miért kell 3 óránként pelust cserélni? Nekem 2 gyerekem van és egyiknél se cseréltem 3 óránként pelust, maximum az első hónapban. És nem azért mert lusta vagyok, de nagyon sokba kerül a pelenka és szerintem nem is szükséges:-( Egyiknek sem volt semmi baja:-))
2010. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!