Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mutassam meg dokinak, vagy...

Mutassam meg dokinak, vagy van ötletetek hogy kezeljem ki?

Figyelt kérdés

7 hónapos babámnak születése óta kifogástalanúl gyönyörű a popsija.

Soha egy pötty nem volt rajta.

Most pedig a -bocsánat nem tudom máshogy leírni- szóval a popsi lyuknál mindkét oldalon egy 5-5 cm-es csíkban nagyon vörös és mintha sebes lenne.

Mindig 2 óránként teszem tisztába,van h sokkal sűrübben.

Egy pisi és a pelust már cserélem is.Mindig így volt.

De a múlt éjszaka egy picit kakilt,és a kis butusom nem nyekergett,hanem békésen aludt reggelig,mikor is észrevettem.Nem tudom,h mióta lehetett úgy....

És gondolom az tette tönkre a popóját.

Kezdetektől Sudocrem-et használok.


Segítenétek,h mit tegyek?

Ha ránézek,esküszöm,h nekem fáj,annyira csúnya.

Nagyon sajnálom.


Köszönöm a segítséget!!


2010. jan. 31. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kend be sudo-val, az rendbe fogja hozni. Addig is, míg nem jön rendbe: ne használj popsitörlőt, helyette vízzel mosd le a popsiját peluscserénél. Hagyd minél többet levegőzni pelus nélkül. Egyébként teljesen fölösleges minden pisi után pelenkát cserélni.., de ez csak az én véleményem..
2010. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mosd le vízzel,kend be sudoval és ne adj rá pelust...hadd szellőzzön kicsit ^^
2010. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Peluscseréknél hagyd levegőzni a popsiját, krémezd. Tényleg minden pisinél pelust cserélsz? Mert én is soxor cserélek lányomnál, de azért nem vagyok ennyire buzgó:)
2010. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nálunk is előfordult ugyanez valamelyik nap még a kukija is nagyon csúnya volt én neogranormonos popsikenöccsel kentem neki gyönyörüen rendbe hozta
2010. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kamillával mosd le popsitörlő helyett, és a Sudot keverd kicsi Canestennel. Tényleg nem kell olyan sűrűn pelust cserélni, és a Sudocrem is felesleges ilyan gyakori tisztáába tétel mellett, mert hosszútávon hatástalan lesz.
2010. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Boraxos popsikenőcs...csodákra képes.
2010. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se tedd tisztába ilyen sokszor:-( Így az ellenállóképessége romlik! Lehet ha nem szoktatod hozzá (véded ennyire a pici bőrét) akkor nem reagál így egy pici kakira:-(

A levegőztetés tényleg nagyon jó, de amikor nekünk volt ilyen, a doki kevertetett a patikában egy nagyon büdös krémet ami 1 nap alatt helyrehozta! Pedig hólyagos, véres volt szegény popsija:-(((

Jobbulást a babádnak!!!

2010. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz kend be egy pici anyatejjel.Nekem a gyógyszerész javasolta.Én is sűrűn cserélek pelust de múltkor éjszaka kaksizott és ez csípte ki a pici lányom popiját.Nálunk bevált a módszer.Másnapra elmúltak a piros hólyagocskák.:))
2010. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Sudót tényleg nem kellene folyamatosan használni, inkább valami más patikai dolgot. A Sudót pedig az ilyen esetekben. Vízzel mosd a popót és szellősztesd sokat. (Az én fiam van amikor 2 pelust használ egy nap és gyönyörű a popója.)
2010. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a gyógyszertári kikevert krém vált be. (ezt a gyerekorvosunk receptje alapján csinálják) Én nem teszem tisztába éjjel (örülök hogy alszik) és minden reggel van kaki (szóval ki tudja mióta van ott) és soha nem volt piros a feneke. Egyszer elfogyott ez a krém, és 2 napig használtam mást, és rögtön kipirosodott neki, napokba telt mire újra helyrejött.
2010. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!