Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a lányom. Holnap mákos...

1 éves a lányom. Holnap mákos gubát akarok csinálni, adhatok neki, vagy még várjunk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Nyugodtan adhatsz neki.
2010. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mák, dió, mogyoró és mandula csak 2 év után!!!Nagyon allergén mindegyik.
2010. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Most olvastam utána néhány oldalon, mert nagyon kíváncsi lettem én is. Legtöbb helyen azt írják hogy bőven egy éves kor felett próbálkozzunk vele először,de olyan is volt(fórumtéma) ahol már volt aki 10hónaposan adott és nem lett baja a picinek. Én személy szerint nem adok a lányomnak,majd csak 1,5-2éves kora körül.
2010. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Én nem adnék még.
2010. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Mákot ne adj még neki.

Én úgy csináltam a mákos gubát, hogy csak a tejbe áztatott kiflit sütöttem meg, és csak utána szórtuk meg mákkal. A fiamnak pedig Nesquik kakaóport tettem rá. Két pofára zabálta.

2010. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor még várok vele pár hónapot és majd utánna adok neki.
2010. jan. 31. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Tejterméket evett már a lányod, mert ugye abba kell áztatni a kiflit. Mert én 1 éves kora körül próbáltam tejterméket és pöttyös lett, még érzékeny volt rá. Mostanra már szerencsére nincs tejallergiája. A mákot meg én sem ajánlanám én is az olvastam, amit az egyik hozzászóló írt (aki utánanézett gyorsan a neten).
2010. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A héten csináltam én is. A gyerekekét kakaóval szórtam meg, azzal ették. Szépen el is fogyott. Mi mákkal ettük!
2010. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a dokit (aki eléggé a toppon van), hogy adhatok-e neki mákot. azt mondta, hogy mivel ópiáttartalmú ne ezzel etessem tele, de ha kap egy kicsit az apáéból (aki nagy gubarajongó) attól semmi baja nem lesz. Úgyhogy mi ettünk gubát, pedig minden nyavalyától féltem a lányom és nem etetem marhaságokkal. Semmi baja nem lett tőle csak a kaki volt tele mákkal.
2010. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!