Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még ilyen mohó kislány?

Van még ilyen mohó kislány?

Figyelt kérdés
Az én lányom állandóan enne. Persze nem adok neki csak úgy, ahogy kell, vagyis reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsora. Ebbe még azért néha belecsúszik 1-1 szopi is. Ebéd és uzsonna után is szopizik. Akármennyi kaját adok neki, megeszi, sőt, sír utána, hogy elfogyott. Pedig kb. 200gr főzeléket és tejpép-gyümölcspépet eszik meg egyszerre+szopi..... Ez sok, ugye? De ő még sosem hagyta abba a kaját, hogy köszi, elég volt.... Félek, hogy elhízlalom..... Most fél éves, 7 és fél kg.
2010. jan. 31. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén ekkora korában a fiam is evett ennyit, de nem éreztem soknak. Sokszor inkább 250 főziket evett. Biztos nem véletlen kéri a kaját,hidd el! Lehet hogy készül a mászásra, ezért tömi magát energiával. A tejpép hizlal mondjuk, de ha 250 gyümit eszik meg, attól baja nem lesz, ha kivánja! Sajnos a fiam ingadozó étvágyú, mert van olyan hónap, hogy sokat eszik, utána meg jóval kevesebbet. Ezért adok annyit, ami csak belefér, mert tudom hogy lesz olyan hét, mikor semmi sem kell, főleg ha fogzik. 15 hós fiú anyuja
2010. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam ilyen idősen 250gr is megevett egyszerre. Próbálj neki te is többet adni ne 200-at. Ne aggódj, nem fog a főzeléken elhízni, inkább a csokin és sütin.
2010. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap a 10 hónapos lányom 6 métert egyedül elment egy joghurtért.Megebédelt itthon minimum 400g.Átmentünk a testvéremékhez,ahol berántott egy puszedlit,majd 2 pogácsát,egy babapiskótát.A sogórnőm behozott 2 jogit,hogy melyiket enné meg,mert akkor kirakja melegedni.Mind a kettőt akarta,így üvöltve ment utána.Bármit adhatsz a szájába.Keserű,sós,savanyú,csak kaja legyen!!!Komolyan szörnyű!
2010. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!