Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, hogy a baba az...

Mit csináltok, hogy a baba az éjszakai etetés után nem akar visszaaludni?

Figyelt kérdés
3 hetes és az éjszakai etetés 10-15 perc, de már a cicin elalszik. Ha szerencsém van, nem kel fel. Ha nem, akkor még 2 óráig altathatom utána nagy sírás közepette:-(
2010. jan. 31. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Hagytam sírni.Néhány nap után elalszik,igaz,hogy én éjjel nem is etettem őket.Este 11- től 3-4- óráig kibírták.
2010. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen probléma,próbáltam elaltatni.mondjuk az enyém nem sírt.volt egy pár alkalom,mikor velünk aludt.aztán idővel abbahagyta.most az egyedül elalvást tanulja.9 hetes a kicsim.
2010. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Ne altatgasd, mert megszokja. Tedd le és hagyd ott, néha menj oda, simogasd meg, vedd fel, vígasztald meg, majd visszaalszik.
2010. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy haromhetest nem szokas egyedul hagyni, had sirjon...bar valakinel szokas, de ha nalad nem az, akkor en igy csinaltam: mindig sotetben szopott, valami halvany feny derengett, pl a folyoson, hogy mellre tudjam rakni. Amikor vegzett, tok sotetet csinaltam. Egy szot sem szoltam hozza. Mindig szopi elott pelusoztam, mint a villam es nem utana! Szepen elszenderedett es aludt tovabb, szinte fel sem ebredt. Amikor kezdett nyoszorogni a hamiert, rogton etettem, nem kaszalodtam percekig az agybol.
2010. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hetest sírni hagyni???Gratulálok.

Én ringattam, sétáltunk, ciciztettem, simogattam, bármit, csak közel legyél hozzá. Ez meg egy hülyeség hogy megszokja. Egy 3 hetesnek erre van szüksége.

2010. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!