Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mentek levegőzni ekkora...

Hogy mentek levegőzni ekkora hóban?

Figyelt kérdés
8 hós a babám, a babakocsit tolni nem tudom, akkora a hó a járdán. "elég" ha 5-10 percre a kezemben leviszem? Erkélyünk sincs...
2010. jan. 31. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi tegnap nem mentünk, ma meg próbálunk majd a letisztitott járdaszakaszokon körözni. Szerencsére itt (XIV. kerület) egész jól letakaritotta mindenki maga előtt (gondolom, ki akart jutni az utcára...).
2010. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi szánkozni szoktunk délelött is délután is.Most is nagyon szépen esik a ho,nemsokára indulunk is a boltba.
2010. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mi sehogy.(( Nálunk senki nem takarítja az utat,még a saját portája előtt sem:( kezemben viszem ki a teraszra,mert kell a levegő.
2010. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kirakom az erkélyre,mert voltam lent és láttam,hogy nem takarították le a járdákat.majd holnap elég lesz küzdeni a kocsival.
2010. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! 14 hónapos a babám, már tud járni, de ebben a hóban szegénykém nagyon béna. Kb combközépig ér neki a hó...

Tegnap délelőtt szánkózni voltunk, délután mentünk vendégségbe, belepasszíroztuk a kenguruba.

Ma délután esetleg lemegyünk megint szánkózni egy kicsit.

Ilyenkor képtelenség babakocsival közlekedni, pedig nekem nagykerekű van, de azt is alig bírom tolni.

2010. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!