Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta a baba megszületett...

Mióta a baba megszületett közelebb kerültetek egymáshoz a pároddal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, megváltozott a kapcsolatunk jó irányba, most már jobban értékeljük az együtt töltött időt, a közös dolgokat.
2010. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
egyet értek az első válaszolóval. a mi kapcsolatunk is megváltozott, valahogy mélyebb és tartalmasabb lesz és minden közös percet még jobban értékelünk
2010. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Sőt nekem azóta sokkal nehezebb rá is koncentrálnom, pedig már 10 hónapos a baba. Sokkal ingerlékenyebb vagyok még mindig.
2010. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
teljesen eltávolodtunk egymástól :( nencs energiám és időm :(
2010. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
nekünk előtte is jó volt,és most is,nagyon figyelünk egymásra,és együtt éljük meg a gyerekkel kapcsolatos uj dolgokat.sokat segít,és most sokat beszélgetünk babás dolgokról.szóval,összességében,ugyanolyan mint volt,csak más dolgok is be kerültek.
2010. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Közvetlen szülés után igen, de ahogy nőtt a gyerek, úgy távolodtunk el egymástól,mégpedig a gyereknevelés miatt. Én próbálok következetes maradni minden helyzetben, de a férjem hamar feladja és inkább enged a kislányunknak. Aztán ezt próbálom helyrerakni, ami rengeteg energiát vesz el tőlem. Még gyerekvállalás előtt megbeszéltük, hogy milyen "elveket" fogunk követni pl. hisztikezelés esetén és egyéb dolgokban. Nagyon nehéz így és egyre több az összezördülés emiatt, de legalább nem a gyerek előtt, hanem altatás után, szex helyett:( Olyan, mintha két gyereket nevelnék....
2010. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán, elvagyunk, de szex nagyon ritka, inkább eltávolodtunk.
2010. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Szia.Nekünk közvetlen a baba megszületése és után nagyon jó volt:) aztán teltek a hónapok és kezdtünk eltávolodni egymástól:( 6éve vagyunk együtt,azt hittem ez velünk nem fordulhat elő,de tévedtem,úgy érzem mintha valami elmúlt volna,a párom olyan hideg lett,sex is havi 1szer,inkább a gép mint én,igaz engem a kislányom nagyon lefoglal 15hónapos,egész nap rajtam lóg,este fél 10 elött nem is alszik el,én fáradt vagyok estére,de azért ha közeledne felém,nem utasítanám vissza,de hát nem....szóval félek,mert nem tudom mit hoz a jövő,ha nem lesz változás.

Üdv

2010. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

kb. ugyanaz, mint a 09.26osnál, de nem miattam.

2010. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
csajok ne hagyjátok hogy tönkre menjen tegyetek ellne a jó párkapcsolat mindenért kárpótol!
2010. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!