Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülést vehetek baba...

Autósülést vehetek baba nélkül? Ott kell, hogy legyen a baba?

Figyelt kérdés

Nálunk a Brendon a legnagyobb olyan bolt, ahol ki tudnánk próbálni, bele tudnánk ültetni. De amelyiket kinéztem nincs a Brendonban.


Ti hogyan vettetek ülést?


Már elég sürgős lenne a dolog, mostanában nem ült a hordozóban és tegnap vettük észre, hogy éppen jó neki. (9 hós)


2010. jan. 30. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz. Mi is anélkül vettük meg, hogy kipróbáltuk volna. Viszont rengeteg vélemény elolvastam, mielőtt megrendeltem volna. Internetes oldalon keresztül vásároltuk, úgyhogy esélyünk nem volt kipróbálni. Gondolom a hordozót is kipróbálás nélkül vetted ;)
2010. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá gyerek, inkább tájékozódj előre, hogy az igényeidnek megfeleljen és biztonságos is legyen (nem mindegyik az, még a neves márkák közül sem). Nem a dizájn a lényeg.
2010. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A boltok azt irják, fontos, hogy kipróbálja a gyerek, de bevallom, mi is nélküle vettük. Ugyanigy 9 hónapos korában, mi egy 2009-es MaxiCosi Tobi-t vettünk 9-18 kg.
2010. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én meg netről rendeltem egy olyat, amit itthon nem is lehet kapni. tudtam, hogy be lehet rakni az autónkba, tudtam, hogy biztonságos, és olcsóbb, mint az itthoni jó ülések, ezért megrendeltem. nem is csalódtam.
2010. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi most szeretnénk váltani (pontosabban muszáj) és a kisfiunk nélkül nem merünk autósülést venni. Nálunk a övvel van a gond, mivel elég masszív baba, így a mostani 0-18 kg-os ülésünk már alig éri be a 12 kg-os gyereket...
2010. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!