Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok baba autósülést?

Ajánlanátok baba autósülést?

Figyelt kérdés

9-25 kg-ig legyen, és dönthető!

Az ára se legyen nagyon borosos!


2010. nov. 27. 09:08
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

esetleg erről mondanátok véleményt?

2010. nov. 27. 09:13
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Írd be itt a keresőbe, hogy autósülés, millió választ fog kidobni. Csemegézhetsz köztük!

Ha a keresőbe az espirot írod be, úgyis rengeteg választ kidob.

2010. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, de arra lettem volna kiváncsi, hogy kinek mi vált be, vagy milyet ne vegyek!
2010. nov. 27. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha átcsemegézed a kérdésre adott válaszokat, akkor meg tudhatod hogy ki mit vett és mit nem vett.
2010. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Igazábol én is most keresek autós ülést kisfiamnak.Első körben én is ezt az ülést néztem ki de miután megnéztem élöben lebeszéltem magam róla.Nekem elég szüknek tünt igaz kisfiam 6 hónapos lesz és kb 8 kg körül van.Én azt tudom javasolni amit kinézel ülést magatonak mindenképpen (ha van rá modod)élöben nézd meg!A képek elég csalókák tudnak lenni.

2010. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk a belinkelt ülésünk van már egy éve,és teljesen elégedett vagyok vele, ebben az árkategóriában jobbat tuti nem találsz.

A kislányom másféléves, 11 kg,és teljesen kényelmes neki, a dönthetősége pedig nagyon jó, mert kényelmesen alszik benne. Én ajánlom neked.

2010. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy nem szűk,a képen ülésszükítővel van, de azt ki lehet venni,
2010. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőségetek, nézzétek meg élőben is, esetleg ültessétek bele a babát is.

Én is kinéztem amúgy ezt a fajtát, de belepróbáltuk a fiamat, aki akkor 8 hós volt és már 10 kiló... háááát... szűkítővel már alig-alig volt kényelmes neki (főleg ha hozzászámolom a téli ruhatárat), szűkítő nélkül meg lötyögött benne, ráadásul akkor még nem ült egyedül stabilan, hát szinte lógott a szíjakon, hiába döntöttük meg az ülést, nyeklett-nyaklott ahogy próbált fészkelődni.


Végül használtan vettünk egy BeSAfe-t(ismerőstől, megbízható helyről), árban ugyanúgy jöttünk ki, de ez kategóriákkal jobb ülés.

Esetleg érdemes teszveszen, vaterán, ismerőskörben körbenézelődni/érdeklődni.

2010. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


mi a brendonban vettük, elég jó áron a márkája Touragoo 9-25 kg-ig

Nézd meg a brendon honlapján, most még akciós is.

2010. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
stm starlight sp
2010. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!